אחוזות יוקרה בסביון

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזה בסביון? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בסביון

משרד התיווך דה בוטון, הינו משרד בוטיק משפחתי, ממוקם בסביון ופועל בתחום הנדל”ן היוקרתי מעל 5 עשורים ומעורב היטב בכל הקשור בתחום ייחודי זה ומציע מגוון רחב של אחוזות יוקרה למכירה בסביון

אחוזות יוקרה – קונים או מוכרים

נדל”ן יוקרתי ניתן לאתר בכל מקום בארץ, אך הנכסים המרשימים ביותר הינם ללא ספק, אחוזות יוקרה אשר ביישוב סביון. 

בין אם אתם מחפשים לרכוש אחוזת יוקרה בסביון ובין אם אתם מבקשים למכור אחוזת יוקרה בסביון, אנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות באחוזה (אתכם, או עם נציג מטעמכם), בה נוכל לבחון יחד מהם הצרכים שלכם בכל הקשור לעלות הנכס/ אופי/ עיצוב/ מיקום וכדומה.

משרד תיווך דה בוטון מתמחה בנדל”ן ייחודי ויוקרתי כמו בתי יוקרה, קוטג’ים, פנטהאוזים, ווילות וכדומה, אלו הם נכסים המבקשים טיפול ויחס שונים מאשר אלו המפורסמים בלוחות הנדל”ן השונים וחלק מבעלי הנכסים, מעדיפים בשל כך, להישאר אנונימיים ואנו רגישים לרצונם זה. בין היתר אנו מעניקים ללקוחותינו ליווי אישי, מקצועי, מותאם לפי צרכים ודרישותיו של הלקוח.

אחוזות יוקרה ביישוב סביון

אם אתם מחפשים להתמקם בסביון ולרכוש אחוזה יוקרתית, הרשו לנו לסייע לכם בכל התהליך, החל מהערכת שווי הנכס, תיאום בין אנשי מקצוע כמו אדריכל/ מעצב פנים- במידה ונדרש שינוי/ שיפוץ בנכס להתאמה לבני הבית, אנו נסייע לכם לפרסם את הנכס במקומות המתאימים והאקסקלוסיביים, בהם ייחשף לקהל היוקרתי המתאים, תוך תיאום צלם מקצועי אשר יגיע לצלם תמונות קטלוג של הנכס להעצמת השיווק. 

מעבר לעובדה כי סביון הינו יישוב מוכר ואמיד, יש בו יתרונות חשובים ביותר לתושבים המתגוררים בו: ממוקם כ-10 ק”מ מתל-אביב וכ- 15 דקות משדה”ת בן-גוריון, ביישוב ישנם שצ”פים רחבים ומטופחים, פארקים וגינות ציבוריות, ההופכים אותה לריאה ירוקה באזור המרכז העמוס. גם חיי הקהילה ענפים ביישוב, מערכת חינוך ברמה איכותית ביותר ובה: בית ספר 9 שנתי, גני ילדים, צהרונים. פעילות קהילתית, חוגים לכל הגילאים, פעילות ספורט מגוונת, שבט צופים גדול, ספריה עירונית/ יישובית, בתי כנסת, מוסדות תרבות וכן פעילויות פנאי ענפות לבני הגיל השלישי, הכוללות: פעילות ספורט, חדר כושר, מועדון ברידג’, חוגי העשרה, הרצאות, חוגים, טיולים בארץ ומפגשים חברתיים תכופים.

למה לבחור באנו בתיווך אחוזות יוקרה בסביון?

מעל 50 שנות פעילות בתחום הנדל”ן בסביון העמידו אותנו בראש סולם המשרדים הנחשבים בתחום הנדל”ן היוקרתי וכך גם הקשרים המקצועיים הענפים אשר קשרנו במרוצת השנים. נשמח להכיר ולהציג בפניכם את המאגר הבלעדי שלנו לנכסים יוקרתיים בסביון בין אם זה בתים בסביון, וילות או אחוזות יוקרה אנו מעניקים ייעוץ מקצועי כולל היבטים של תכנון, תזמון מתאים לעסקה, מיסוי וכדומה.

בין לקוחותינו ניתן למצוא ידוענים, פוליטיקאים, עורכי דין, אילי הון מהארץ ומחו”ל וכדומה.

נשמח לעמוד לרשותכם,

תיווך דה בוטון

שתפו:

מאמרים נוספים

כתבה באתר וואלה על משרדנו

כתבה באתר ווואלה על משרד “סביון דה בוטון” כתבה בעמוד המומחים . אתם מוזמנים לקרוא, להתרשם וללמוד עלינו עוד יותר. לכתבה לחצו כאן

Compare listings

Compare
Call Now Button