בתי יוקרה בסביון

בתי יוקרה בסביון – סביון היא אחד השמות הראשונים העולים בראש כשאנו מדברים על יישובים יוקרתיים בישראל, וכן, גם יקרים ואקסקלוסיביים. אין פלא, כשמדובר ביישוב המדורג באופן עקבי בראש הדירוגים החברתיים והכלכליים בישראל, יישוב המבטיח איכות חיים גבוהה באווירה כפרית, ובמרחק קצר מתל אביב, המרכז התרבותי והכלכלי של ישראל.

סביבה יוקרתית אבל לא מנותקת

בניגוד אולי לחיים במגדלי היוקרה שצצים בערים, סביון מציעה חווית יוקרה מסוג אחר. ביישוב אפשר למצוא שלל נכסים יוקרתיים להשכרה או למכירה, החל מוילות פאר רחבות ידיים לבתי יוקרה מעוצבים לעילא שכמותם אפשר לראות רק במקומות מועטים אחרים ברחבי הארץ. אולם מעבר לכך, בסביון, היוקרה לא מגיעה יד ביד עם ניכור ובידוד, להפך היא מציעה חיי קהילה ערים. ראשית, הקרבה לתל אביב הופכת אותה ליישוב במיקום נהדר, המאפשר את קיום אורח החיים הכפרי בסמוך לערים הגדולות. בנוסף, סביון נהנית מחיי קהילה ענפים לכל המבקשים לקחת בהם חלק, וכך שוב מוכיחה את היותה פנינה ייחודית, המאפשרת ליצור סגנון חיים מובחן וברמה הגבוהה ביותר.

יתרונות בכל צורה

עבור המחפשים את רמת החיים הגבוהה במיוחד, סביון מציגה חופש ניכר והתאמה כמעט לכל צורך. בסביון ניתן למצוא נכסים אקסקלוסיביים גם להשכרה וגם למכירה, בהתאם לצרכים שלכם וליכולותיכם. אם אתם מבקשים לקנות קרקע משלכם, תוכלו למצוא גם קרקע למכירה ולבנות עליה את בית חלומותיכם בעזרת אדריכלות ועיצוב פנים. לחילופין, ביישוב קיימים נכסים רבים מסוגים שונים, ביניהם קוטג’ים כפריים, ובעיקר בתי יוקרה מרשימים, וילות יוקרתיות משלל דגמים, בתי פאר לכל מי שמבקש לחיות ברמת החיים הגבוהה בישראל.

בית יוקרתי מצריך תיווך יוקרתי

למשרד התיווך דה-בוטון מקום של כבוד בלב הקהילה הקטנה והקרובה של סביון. כמשרד הוותיק ביותר ביישוב, אנחנו נמצאים בעמדה הטובה ביותר לאתר עבורכם את נכסי היוקרה שאתם מחפשים, לקנייה או להשכרה. אנו נהנים מניסיון של כ- 45 שנים של פעילות בסביון עצמה, ומחזיקים בבלעדיות על שלל נכסים ייחודיים ויוקרתיים במיוחד, אותם תוכלו למצוא רק אצלנו. אנו מציעים שירות אישי ואקסקלוסיבי לכם, המחפשים את הנכסים היוקרתיים והאקסקלוסיביים ביותר.

קרא עוד: בתים בסביון

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

תיווך בתי יוקרה

  בעולם הנדל”ן ישנם תחומים נישתיים שונים ואחד ייחודי מבניהם הוא- תיווך בתי יוקרה, המבקש התמחות וידע ספציפיים במיוחד. תיווך בתי יוקרה מצריך התמחות שונה

Compare listings

Compare
Call Now Button