בתי יוקרה למכירה

כאשר מעמידים בתי יוקרה למכירה, מדובר ברמה גבוהה ביותר של שירות תיווך עבור הלקוח המוכר/ הקונה שאינם מיועדים לכל כיס.

בתי יוקרה למכירה מפורסמים בדר”כ, באתרים ובמקומות ייעודיים, אשר אליהם מגיעים לקוחות אקסקלוסיביים ביותר, שתקציב אינו מהווה מגבלה בעבורם. 

תיווך דה בוטון, עוסק בתיווך יוקרה של בתים למכירה בסביון, אחוזות, קוטג’ים ועוד כך שאם אתם מבקשים לרכוש, או למכור בית יוקרה, נשמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם לכל אורך התהליך. 

בתי יוקרה למכירה בסביון

בכל פעם שמוזכר היישוב “סביון” מיד עולה התמונה המתבקשת מול העיניים, שכן, מדובר באחד מהיישובים העשירים בארץ, עם איכות חיים גבוהה משולבת באווירה כפרית פסטורלית.

היישוב המקורב לתל אביב, נחשב לאקסקלוסיבי, כמו גם בתי היוקרה שבו, המוצעים למכירה ע”י בעליהם, אשר מבקשים למכור את הנכס הייחודי בשווי הגבוה ביותר שניתן. על מנת לעשות זאת, בצורה ובאופן הראוי והייחודי לנכסים שכאלו, פונים בעלי הנכסים אל משרד התיווך דה בוטון, המתמחה בעסקאות נדל”ן יקרות ואקסקלוסיביות.

מפאת מעמדו של היישוב סביון, כך גם בתי היוקרה שבו, מדובר בבתים, ווילות, אחוזות, פנטהאוזים ובתי פאר מרשימים במיוחד, בעלי סטנדרט אדריכלי עיצובי גבוה ביותר, עם מערכות טכנולוגיות מתקדמות ומפנקות, שאינן מוכרות בבתים סטנדרטיים. 

תיווך יוקרתי לבתים יוקרתיים

כפי שנאמר- בתים יוקרתיים העומדים למכירה, מחייבים תיווך נדל”ן מותאם, ואנו בתיווך דה בוטון, מתמחים בנכסים יוקרתיים מסוגים שונים, בארץ ובעיקר בסביון.

לנו, ניסיון של מעל 45 שנה בתחום התיווך היוקרתי ואנו מכירים את היישוב על כל שביל, מדרכה, רחוב ופארק שבו.

אנו מחזיקים במגוון רחב במיוחד של נכסים יוקרתיים למכירה, השכרה, או קנייה ויודעים להתאים את דרישות וצרכי הלקוחות שלנו, לנכס המתאים להם ביותר. 

לאלו מכם, המבקשים לגור בסביבה איכותית וברמת חיים גבוהה, היישוב סביון מתאים ביותר, בין אם אתם מבקשים לקנות, או לשכור נכס ביישוב, שכן כאן, בין כל הבתים היוקרתיים למכירה, נמצא בית החלומות שלכם! 

סביון- הבית חדש שלכם

היישוב סביון, הינו מועצה מקומית עצמאית, זהו אחד מהיישובים היקרים והיוקרתיים ביותר בארץ ובו בנמצאים כמה מבתי היוקרה היקרים והיפים ביותר. 

בסביון מושקעים משאבים רבים כמו למשל: מערכת חינוך מצטיינת עם 9 ביה”ס, גני ילדים, צהרונים, אולמות ספורט ופעילות ספורטיבית קהילתית, חיי תרבות ענפים ושוקקים, פארקים מוריקים ומתקנים ציבוריים שוכללים במיוחד, כמו גם, פעילות פנאי ענפה לבני הגיל השלישי, חדרי כושר מותאמים, חוגים, הרצאות, טיולים ועוד. 

תיווך דה בוטון – אין לכם מה לחפש במקום אחר

  • שירות מקצועי וייחודי.
  • דיסקרטיות.
  • יעוץ וליווי אישי לכל אורך התהליך (מכירה/ קנייה/ השכרה).
  • מאגר נדל”ני מהגדולים והאקסקלוסיביים ביותר שניתן למצוא. 

כל אלו ועוד הביאו את תיווך דה בוטון, להיות אחד מהמשרדים המובילים לעסקאות נדל”ן יוקרתיות בארץ בכלל ובסביון בפרט!

מחפשים בתים בסביון? חברתנו נשמח לעמוד לרשותכם.

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

תיווך בתי יוקרה

  בעולם הנדל”ן ישנם תחומים נישתיים שונים ואחד ייחודי מבניהם הוא- תיווך בתי יוקרה, המבקש התמחות וידע ספציפיים במיוחד. תיווך בתי יוקרה מצריך התמחות שונה

Compare listings

Compare
Call Now Button