וילה בסביון – הוילה המושלמת שלכם!

סביון היא מועצה מקומית במרכז הארץ, המסמלת איכות ויוקרה. סביון, שנוסדה בשנת 51 הפכה ב- 78 למועצה מקומית ובשנת 03 אוחדה יחד עם גני יהודה, במסגרת החוק להבראת הכלכלה והן שתיהן מנוהלות יחדיו מאז ועד היום. 

בסביון קהילה מעורבת והיישוב מצטיין במערכת חינוך איכותית מאד, תרבות, תנועת נוער, חוגים והעשרה למבוגרים ולבני הגיל השלישי, כמו כן, בסביון בית יד לבנים וספרייה ציבורית עשירה במיוחד. אולמות ומגרשי ספורט ותרבות. 

אם אתם מחפשים וילה בסביון, הגעתם למקום הנכון! תיווך דה בוטון, מתמחה ומשווק נכסים בסביון מעל 4 עשורים, אנו בטוחים כי נמצא לכם וילה בסביון, אשר תהיה לכם בית לשנים רבות וטובות!

לגור בוילה בסביון

לגור בוילה בסביון משמע, לגור בבית יפה, במקום יפהפה, ירוק, נקי ואיכותי עם יתרונות רבים:

  • קרבה למרכז: סביון ממוקמת בבקעת אונו, המרוחקת 10 ק”מ מת”א וקרובה מאד לכביש 6 ולצירי התנועה המרכזיים וזאת מבלי לפגוע באיכות החיים והפסטורליות אשר מאפיינות את היישוב. 
  • חינוך: שאיפתה של סביון היא להעמיד את דור המנהיגים הבא של ישראל ולכן, מערכת החינוך בסביון חזקה מאד ואיכותית ופועלת מתוך דגש על מצוינות ומחויבות חברתית קהילתית ומתוך כך, משולבים התלמידים בפיתוח היישוב ובחיי  הקהילה. 

בסביון ביה”ס תיכון אזורי, שבט צופים, 6 גנים, צהרונים ומערכת חינוך בלתי פורמלית. 

  • קהילה ותרבות: מתוך מטרה וכוונה לייצר קהילה חזקה ותומכת, שני תחומים ענפים ופעילים ביותר בסביון הם קהילה ותרבות, החל מחוגים לקטנטנים ובני הנוער, עובר דרך פעילויות פנאי, הרצאות, טיולים למבוגרים וגמלאים, כך ניתן לכל תושב, בכל גיל, מענה מלא ומקיף לכל צורך. 

ליישוב סביון חיי קהילה ותרבות עשירים ואיכותיים מאד ולכן תושבים רבים נמשכים אליו ומעוניינים להקים בו את ביתם, מה שיוצר ביקוש גדול ופועל יוצא מכך, הוא ערך הנכסים שרק הולך ועולה. 

הווילה המושלמת שלכם בסביון

למציאת הנכס המושלם שלכם, אנו בתיווך דה בוטון, מזמינים אתכם לפגישה מקדימה בה נכיר אתכם ואת הצורך שלכם ויחד נמצא את הווילה המתאימה לכם בגודל ובתקציב בדיוק. 

תיווך דה בוטון בסביון, נחשב למשרד מוביל ואקסקלוסיבי ולא רק בסביון, אלא בכל הקשור לנכסים יוקרתיים ברחבי הארץ. 

אנו פועלים בשוק הנדל”ן מעל – 45 שנים ותיווכנו ביותר מ- 90% מהנכסים היוקרתיים ביותר אשר בסביון.

לקוחות המגיעים אל משרדינו, מקבלים ייעוץ נדל”ני מקצועי המבוסס על ניתוח שוק, כדאיות העסקה וכדומה, כך שההחלטה המתקבלת תהיה המתאימה ביותר עבורו ועבור בני המשפחה. 

וילה בסביון. כך עושים את זה!

תיווך דה בוטון – אין עוד משרד כזה

שנות ניסיון רבות וחיים שלמים בסביון, הפכו את תיווך דה בוטון לשם המעיד על איכות ומקצועיות בלתי מתפשרת ונחשב לאחד המשרדים המכובדים ביותר בארץ. 

תיווך דה בוטון, הוא משרד משפחתי אשר צמח והתפתח יחד עם התפתחותו של היישוב ולכן אנו מכירים כל אבן וכל פינה בו ונגישים לכל אינפורמציה הקשורה לנכסים ולשוק הנדל”ן המקומי בסביון. 

אנו מחזיקים את מאגר הנכסים היוקרתי הגדול ביותר בסביוןן הכולל בתים בסביון, ווילות מפוארות בסגנונות אדריכליים ייחודיים, נכסים שונים בגדלים שונים ועוד.

צוות המשרד שומר על דיסקרטיות וצנעת הפרט ובין לקוחותינו תוכלו למצוא אנשים מן השורה הראשונה בעולם העסקים, מקצועות חופשיים, משקיעים שונים וגם תושבי חו”ל.

אנו מעניקים ליווי אישי לאורך כל התהליך עד למציאת הווילה המושלמת שלכם בסביון והמעבר ליישוב באופן מלא. 

מוזמנים להכיר,

להתראות בסביון

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

תיווך בתי יוקרה

  בעולם הנדל”ן ישנם תחומים נישתיים שונים ואחד ייחודי מבניהם הוא- תיווך בתי יוקרה, המבקש התמחות וידע ספציפיים במיוחד. תיווך בתי יוקרה מצריך התמחות שונה

Compare listings

Compare
Call Now Button