וילה יוקרתית בסביון – להרגיש כמו כוכב!

כאשר אתם מבקשים וילה יוקרתית בסביון, אתם לא יכולים להתפשר על “משרד תיווך” רגיל, אתם זקוקים למשרד ייחודי ואקסקלוסיבי, מקצועי ומנוסה, אשר מכיר את שוק הנדל”ן היוקרתי בכלל ובסביון בפרט. תיווך דה בוטון, הוא בדיוק משרד שכזה, משרד בוטיק אינטימי, וותיק ומקצועי, אשר צמח בשוק המקומי, עסקי ומוכר מאד בקרב הקהילה המכובדת בישראל ובסביון ומתמחה בדירות בסביון במיוחד לקהל שלא מתפשר ומחפש וילה יוקרתית בסביון ברמה הגבוהה ביותר.

וילה יוקרתית בסביון – כדאי?

את סביון לא באמת מכירים עד שממש גרים בה. אז עד שתעברו אלינו, נספר לכם מעט עליה ועל כמה החיים פה טובים. לא כולם יודעים, אבל סביון היא מועצה מקומית ובה כמה משכונות הווילות היוקרתיות והגדולות בארץ והיא מהווה השראה למקומות וערים רבות בתחומים רבים. 

סביון מתגאה בשצ”פים (שטחים ציבוריים) הרחבים שבה, בגינות ציבוריות מטופחות, מתקני שעשועים לילדים ובפארקים גדולים, אז מה הפלא שסביון נחשבת לריאה ירוקה יפהפייה במרכז הארץ?

על איכות החיים בסביון, אין צורך להרחיב, שכן, חיי קהילה פוריים וענפים מתקיימים בה במהלך כל ימי השנה ובמשך כל עונות השנה. מערכת החינוך שלנו ברמה גבוהה ביותר, שבט צופים גדול ופעיל, ספרייה מתקדמת לכל המשפחה, פעילויות תרבות וספורט ועוד רבים אחרים.

מה חשוב לדעת על השכרה/ קנייה של וילה יוקרתית בסביון?

לכל אחד הרוכש או שוכר נכס, חשובים דברים שונים:

מיקום- זוג צעיר. משפחה עם ילדים. רווקים. זוג מבוגרים. לכל אחד מאלו יש את הדרישות המתאימות לו בנוגע למיקום ולנו, בתיווך דה בוטון, מאד חשובה לענות על כל הצרכים כולם

מחיר- עלות הנכס אינה כוללת רק את מחירו/ שכ”ד אלא גם את חשבונותיו, הוצאות נילוות לשכונה

תחבורה – תחבורה ציבורית חשובה מאד כמו גם המצב התחבורתי במרחב הציבורי

תרבות וחינוך- בסביון חיי תרבות וקהילה ענפים ביותר כמו גם מערכת חינוך מצוינת

רכישה של בתים בסביון דורש ידע ומקצוענות רבה ואנו מתחייבים בפני לקוחותינו להעניק להם מענה מקסימלי איכותי ביותר ומוודאים כי כל דרישותיהם יענו. 

מדוע לבחור תיווך דה בוטון?

תיווך דה בוטון, הוא משרד וותיק מאד ומשפחתי, הפועל יותר מארבעים שנה בתחום הנדל”ן בכלל ובסביון בפרט ולכן, אין טוב מאיתנו, לאתר עבורכם את הנכסים המתאימים לכם, בין אם מדובר בוילה יוקרתית בסביון למכירה, או להשכרה, כך או אחרת, משרדינו מכיר את האזור מבפנים ומן החוץ ופעיל מאד בחיי הקהילה הנדל”נית בסביון. 

כמשרד אשר תיווך במהלך שנות פעילותו הרבות יותר מ- 90% עסקאות הנדל”ן בסביון, נחשפנו במהלך השנים למידע נדל”ני יקר ערך הנוגע ליישוב וסביבתו, אנו יכולים להבטיח ללקוחותינו יחס אישי, מקצועי ביותר, ברמות הגבוהות ביותר שניתן, תוך שמירה מקסימלית על דיסקרטיות, החשובה להם מאד. 

-למשרד מאגר נדל”ני גדול במיוחד של נכסי יוקרה בסביון ובמקומות נוספים ארץ.

-ה”אני מאמין” שלנו : מקצועיות. דיסקרטיות. עמידה בסטנדרטים מחמירים.

-בין לקוחותינו אנשים בתחום הבידור, הקולנוע, הפוליטיקה, אמנים, אנשי עסקים, תושבים זרים ואנשים אמידים במיוחד הדורשים שירות מוקפד ואיכותי ביותר. 

ללקוחותינו יש טעם מיוחד מאד ואיכותי ועל מנת לוודא כי הנכס אותו ירכשו יתאים לדרישותיהם באופן מקסימלי, משרד תיווך דה בוטון מעמיד לרשותם, ללא התחייבות, אדריכלים, מעצבי פנים ואנשי מקצוע מתחום העיצוב, אשר יוכלו לתת היבט תכנוני/ עיצובי חדש, עפ”י כלל הדרישות, הכולל עלויות ולוחות זמנים, במידה וירצו בכך.

תיווך דה בוטון, אינו משרד תיווך רגיל, אנו לוקחים את לקוחותינו באופן אישי וצמוד ומסייעים להם ככל הניתן עד המעבר לסביון, עומדים לרשותם בכל הנוגע למידע ואינפורמציה חשובה עבורם ומלווים אותם עד לקליטתם באופן מלא ביישוב. 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

תיווך בתי יוקרה

  בעולם הנדל”ן ישנם תחומים נישתיים שונים ואחד ייחודי מבניהם הוא- תיווך בתי יוקרה, המבקש התמחות וידע ספציפיים במיוחד. תיווך בתי יוקרה מצריך התמחות שונה

Compare listings

Compare
Call Now Button