וילות בסביון למכירה

וילות בסביון למכירה- זהו עניין וודאי כמעט ללא שום צל של ספק – למשמע השם סביון, כולנו חושבים על יישוב יוקרתי במיוחד. ואכן, זה לא סוד. סביון הוא אחד הישובים הבולטים באשכול היישובים המדורגים במקומות הגבוהים ביותר בישראל בשלל מדדים סוציו-אקונומיים. עובדה זו יחד עם האופי הכפרי שעדיין נשמר ביישוב, הופכים את סביון למקום ב-הא הידיעה לחפש בו וילות יוקרתיות למכירה או להשכרה.

סביון זה המקום

סביון מציעה לתושביה שילוב מושלם של מיקום נוח ואווירה כפרית ונעימה, כמו גם חיי קהילה משמעותיים. המועצה ממוקמת במרחק של כ- 10 ק”מ בלבד מתל אביב, וכ- 15 ק”מ משדה התעופה בן גוריון, מרחק המאפשר גיחה נוחה לעיר (כשחייבים) – אבל מספיק רחוק בשביל לגור למעשה בין מרחבי הירק והשדות שבבקעת אונו. בנוסף, המועצה מתגאה במעורבות רבה של התושבים בחיי הקהילה, ובשירותים ברמה הגבוהה ביותר – גורם שמציב אותה באופן עקבי בראש מספר מדדים חברתיים וכלכליים, כמדד לאיכות חיים. ביישוב קיימים בית ספר 9 שנתי, גני ילדים ומתקיימות פעילויות נוספות לילדים בשעות אחר הצהריים (יחד עם שבט צופים גדול אחד). ביישוב פרושים אולמות ומגרשי ספורט בהם מתקיימת פעילות ספורט קהילתית מגוונת, כמו גם מוסדות תרבות, בית כנסת ואף לא נפקד מקומן של פעילויות פנאי שונות לקהל המבוגר ולגיל הזהב. בסופו של דבר, סביון מאפשרת איכות חיים גבוהה לכל הגילאים, ובלי להתרחק יותר מידי.

וילות יוקרתיות – רק כאן

כמו במקומות אחרים, גם בסביון הקהילה הקטנה והמגובשת דורשת ניסיון והיכרות עם השטח עבור מי שמחפש את הזדמנות הפז שלו להשתלב במקום. אם אתם מעוניינים למצוא וילות יוקרתיות ביישוב, הצעד הראשון יהיה להשתמש בשירותי משרד התיווך המנוסה ביותר בשטח. משרד דה-בוטון בהנהלתה של ליאור שקלרש, הוא משרד בוטיק הפועל בעיקר בסביון וקיים כבר כ-45 שנה. הניסיון והאקסקלוסיביות הופכים אותו לאחד המשרדים המכובדים והנחשבים ביותר בקרב הקהילה העסקית והציבור בישראל. עבורכם, הרוכשים הפוטנציאליים, משרד התיווך דה בוטון יכול להיות נקודת פתיחה מושלמת, בעקבות מעורבותה הגבוהה של ליאור בחיי הקהילה בסביון, והיכרותה האינטימית עם שוק הנדל”ן המקומי.

קרא עוד: בתים בסביון

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

תיווך בתי יוקרה

  בעולם הנדל”ן ישנם תחומים נישתיים שונים ואחד ייחודי מבניהם הוא- תיווך בתי יוקרה, המבקש התמחות וידע ספציפיים במיוחד. תיווך בתי יוקרה מצריך התמחות שונה

Compare listings

Compare
Call Now Button