וילות בסביון: 5 דברים שחשוב לדעת לפני רכישה

קניית נכס, כל נכס, אינה עניין של מה בכך. עסקת נדל”ן מוצלחת, תלויה בפרמטרים רבים מעבר לעלותו של הנכס וגם אותם יש לקחת בחשבון. 

מעוניינים לרכוש וילות בסביון? ישנם כמה דברים שחשוב לדעת לפני רכישה ואנו בתיווך דה בוטון , נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בכל התהליך ולדאוג לשמור על האינטרסים החשובים לכם מול בעלי הנכס אותו תרצו לרכוש. 

תיווך דה בוטון מציעה וילות בסביון וכמובן מתמחה בווילות למכירה בסביון, וילות להשכרה בסביון, קוטג’ים, בתי יוקרה בסביון והסביבה, אנו נלווה ונעניק לכם ייעוץ מקצועי, כך שתוכלו להיות בראש שקט, כי יש מי שדואג לכם. 

וילות בסביון: 5 דברים שחשוב לדעת לפני רכישה

בכל עסקת נדל”ן, ישנם דברים שחשוב לכם לדעת על מנת שלא להרגיש מרומים ומאוכזבים מהעסקה.

עוד בטרם התחלתם לעשות בדיקות על נכסים אטרקטיביים בסביון, חשוב מאד לשבת בנחת ולהעלות על הכתב רשימה מסודרת של דרישות שונות הקשורות לבני המשפחה, הרגלי היומיום שלכם/ של הילדים וכדומה:

  1. דרישות המשפחה – הורים וילדים- כמה חללים בבית, לכמה בני משפחה, מה גודלם. 
  2. דרישות מבנה – דו קומתי/ חצרות- קדמית, אחורית, היקפית, בריכה ועוד.
  3. דרישות מיקום – קרוב לבתי ספר וגנים/ מקומות בילוי/ פארקים ציבוריים וכדומה.
  4. דרישות בשכונה – מי הם השכנים, מה מצבה של שכונת המגורים בשעות הלילה/ צהרים?
  5. דרישות תקציב – הגדירו מסגרת התקציבית, כך נוכל להתמקד במה שיש ולא במה שאין ולא נחרוג ממנה, אלא על פי צורך בלבד. 

זוהי רשימה מייצגת בלבד, כמובן שלכל לקוח יש את רשימת הדרישות שלו ושל משפחתו וחשוב מאד להכין אותה כאשר מתכננים לרכוש וילה בסביון. 

** ברכישת וילה בסביון יד 2 יש לבדוק מה מצבם המשפטי של הנכס והקרקע ולוודא, כי המוכר הוא בעל הזכויות בקרקע וכי הנכס נקי מחובות ומשעבודים. כדי לוודא את זה יש להוציא נסח טאבו.

אווירה בניחוח חו”ל

היישוב סביון ייחודי מאד באווירה שהוא משרה על התושבים המתגוררים בו, שכן, סביון, הינו חזק מאד בכל הקשור לדירוג הסוציואקונומי של התושבים וניכר כי הושקעו תקציבים גדולים מאד בפני היישוב ובנראות הכללית שלו. 

מחירה של וילה בסביון אינו זול מפאת הגורמים אשר ציינו לעיל ומושפע בנוסף גם מהשטח עליו ממוקם הנכס, מצבו (חדש/ ישן/ דורש שיפוץ מלא/ קוסמטי…), תשתיות, מערכות החינוך, שירותי הקהילה והשירותים המוניציפליים. כל אלו מהווים פקטור משמעותי מאד כאשר מחליטים האם לרכוש או לא לרכוש נכס – לכן רשימת הצרכים חשובה ביותר, כך נוכל לדעת האם ענינו על כולם או לא. לפני שקונים וילה בסביון, כדאי לבדוק מספר הצעות ולהשוות בניהן, על בסיס של נתונים שווים. 

ומה בסביבה?

כל משפחה עם ילדים יודעת כי כאשר עוברים לבית חדש/ אחר, הדבר הראשון אשר לקחת בחשבון הוא היכן ממוקם בית הספר / הגן ומה איכותה של מערכת החינוך ביישוב החדש? האם ישנם פתרונות לגיל הרך/ חינוך מיוחד/ מסגרות חינוכיות חברתיות לשעות הפנאי/ אחה”צ/ חופשים מבית הספר/גנים. ככל שנקדים לדעת מה קורה בסביבה, כך נוכל לדעת האם רכישת וילה בסביון או השכרת וילה בסביון- כדאית לנו או לא.

אפשרויות תעסוקה

חלק בלתי נפרד מהיומיום שלנו הוא – העבודה. ישנם אלו אשר עובדים מהבית וישנם אלו אשר יוצאים בכל יום למשרד בין אם ברכב הפרטי ובין אם בתחבורה ציבורית.

כאשר אנו עוברים בית, יש לבדוק את נושא התעסוקה ואופן ההגעה לעבודה, האם ישנה תחבורה ציבורית טובה ויעילה? האם הדרך עמוסה או זורמת (בעיקר בשעות בהן אתם על הכביש) האם הגישה למרכזי התעסוקה נוחים.

מעוניינים ברכישה/ השכרה של וילה בסביון? לבתים למכירה בסביון הקליקו כאן 

נשמח לעמוד לרשותכם.

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה בסביון

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

כתבה באתר וואלה על משרדנו

כתבה באתר ווואלה על משרד “סביון דה בוטון” כתבה בעמוד המומחים . אתם מוזמנים לקרוא, להתרשם וללמוד עלינו עוד יותר. לכתבה לחצו כאן

Compare listings

Compare
Call Now Button