וילות יוקרה למכירה

וילות יוקרה בסביון הן סמל סטטוס עבור לקוחותינו הרבים, וחלק בלתי נפרד מהנכסים אותם אנו מציעים להם- הן וילות יוקרה למכירה.

תיווך דה בוטון, הוא משרד תיווך “בוטיקי” משפחתי, איכותי ומוכר מאד בתחום הנדל”ן בארץ בכלל וביישוב סביון בפרט. אנו יודעים לחבר בין הנכסים היוקרתיים שלנו, לבין הלקוחות המתאימים ביותר, כך שכל דרישה וצורך, מקבלים מענה מקסימלי ומיטבי.

אם אתם מחפשים לקנות, או למכור וילה יוקרתית בסביון, נשמח לסייע לכם בכל התהליך וללוות אתכם בדרך. 

וילות יוקרה למכירה בסביון

בכל הקשור לווילות יוקרה למכירה, ישנם כמה פרמטרים אותם חשוב לדעת על מנת להצליח למקסם את פוטנציאל הנכס, כמו גם, להתאים את נראותו לקהל הקונים הפוטנציאלי, כך שיוכל להימכר בזמן קצר כמה שיותר.

כאשר לקוח פונה אל משרדינו בבקשה לתווך עבורו וילה יוקרתית למכירה, אנו מעמידים לרשותו את צוות המשרד אשר יסייע בכל התהליך באופן צמוד ואישי. וילות יוקרה למכירה אינן מפורסמות באופן הרגיל שאנו מכירים, אלא במקומות/ אתרים ייעודיים, בהם נוהגים לפרסם נכסים יוקרתיים כמו וילות, אחוזות, קוטג’ים מפוארים, פנטהאוזים יוקרתיים וכדומה, באמצעים כמו סרטונים, גלויות אינטראקטיביות ועוד, באופן דיסקרטי ופרטי מבלי לחשוף את זהותו של הלקוח, במידה ואינו מעוניין בכך. 

אנו מגיעים אל הנכס בכדי לבחון את אופיו ואם ישנו צורך, ממליצים לערוך כמה שינויים קוסמטיים על מנת שיתאים לכמה שיותר קונים.

וילה בסביון היא אינה “עוד וילה” אלא בית של ממש! שכן, אנו מציעים לא רק את הווילה למכירה אלא גם את המיקום – סביון – מועצה מקומית יפיפייה ובה גינות ציבוריות מטופחות, פארקים מוריקים לטיול ופעילות ספורטיבית משפחתית. בסביון גם חיי קהילה ענפים, הפעילים לאורך כל השנה, עם מערכת חינוך איכותית ומצטיינת, כך שהנכסים שלנו נמכרים במהירות ובשווי גבוה.

תיווך דה בוטון- תיווך אקסקלוסיבי ייחודי

בין אם מדובר בוילה יוקרתית למכירה ובין אם לקנייה – תיווך דה בוטון הוא המשרד המתאים לכם ביותר לביצוע עסקאות נדל”ן מסוג זה.

מעל 40 שנות פעילות בתחום הנדל”ן והתמחות ספציפית בנכסים יוקרתיים ייחודיים ביישוב, הביאה אותנו להכרה ארצית בקרב מביני עניין ואנשי מקצוע מתחום הנדל”ן, אשר פונים אלינו להתייעצויות והמלצות שונות בנוגע לנכסים בסביון. 

אנו מלווים את לקוחותינו תוך שקיפות ודיסקרטיות מרבית ועמידה בסטנדרטים קפדניים ביותר בכל תהליך של מכירה של וילות למכירה בסביון או כל נכס אחר.

על מנת למקסם את העסקאות, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, כמו אדריכלים, מעצבי פנים/ רהיטים וכדומה, על מנת לבחון אפשרויות מתאימות לשדרוג הנכס לקראת מכירתו. 

הליווי של דה בוטון, אינו רק בעניין הנכס, אלא גם בכל הנוגע לקליטת המשפחה ביישוב ובכל אינפורמציה נדרשת. 

קהל לקוחותינו ייחודי ומגוון הכולל אנשים מהאלפיון העליון, בדרנים, שחקנים, ידוענים מתחומי אמנות שונים, אנשי עסקים אמידים וגם תושבי חוץ. 

נשמח להעניק לכם שירות.

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

תיווך בתי יוקרה

  בעולם הנדל”ן ישנם תחומים נישתיים שונים ואחד ייחודי מבניהם הוא- תיווך בתי יוקרה, המבקש התמחות וידע ספציפיים במיוחד. תיווך בתי יוקרה מצריך התמחות שונה

Compare listings

Compare
Call Now Button