וילות למכירה בסביון

אם אתם מחפשים לרכוש וילה חלומית, יוקרתית, מפנקת, כוללת בריכה, מגרש טניס ועוד, חיי חברה מלאים וקהילתיים וכמובן, מערכת חינוך איכותית וברמה גבוהה ביותר, הרשו לנו להציע לכם מגוון וילות למכירה בסביון.

משרד תיווך דה בוטון, משרד בוטיק, איכותי ואקסקלוסיבי, המתמחה בנדל”ן יוקרה בכל רחבי הארץ ובעיקר ביישוב סביון. נשמח לתאם פגישת היכרות לבחינת האפשרויות העומדות בפניכם בנושא של וילות למכירה בסביון.

וילות למכירה בסביון. מה חשוב לדעת? 

היישוב סביון ידוע באיכות החיים, האווירה הייחודית, חיי הקהילה, מערכת החינוך והתרבות שלו וכך גם הווילות היוקרתיות המוצעות למכירה, אשר מחירן מושפע מסך הפרמטרים שצוינו, לכן, כאשר לקוח מגיע אל משרדינו ומעוניין למכור וילה בסביון, אנו עורכים עבורו בדיקת שמאות אשר תשלב בין גודלו ומצבו של הנכס, אל מול הנתונים הנוספים של היישוב וכך נוכל לדעת את המחיר אותו יש לדרוש מהקונים הפוטנציאלים. 

וילות למכירה בסביון – מה השווי?

שוק הנדל”ן בישראל ידוע כתזזיתי וחווה עליות ומורדות בזמן קצר יחסית, כך שלא תמיד בעל הנכס יכול לדעת כמה באמת הוא שווה. אחד מאנשי המקצוע הראשונים אותו יש להזמין אל הנכס הוא, השמאי, שיעריך את הנכס בצורה אמיתית.

משרד תיווך יוקרה סביון דה בוטון, מעניק ללקוחותיו שירות ויחס אישי מקצועי ביותר ומעמיד לרשותם שמאים מובילים בתחומם, להערכת שווי הנכס ולא רק, אנו מעניקים ייעוץ נדל”ני הנותן מבט עמוק על כלל ההיבטים של הנכס, כמו תכנון ועיצוב (יעוץ הניתן ע”י אדריכלים/ מעצבי פנים מן השורה הראשונה בתחום, בעת הצורך בשיפוץ/ שדרוג הנכס, טרם המכירה, להתאימה בצורה טובה יותר לשוק), מיסים המוטלים על הנכס בזמן המכירה. כך, בסופו של תהליך, תוכלו לדעת בדיוק מה ערך הווילה שלכם, כאשר כל הנתונים והעלויות פרושים לפניכם. 

הדשא של השכן….

המספר בו נוקבים לשווי הנכס, הוא נגזרת של כמה נתונים חשובים:

  • מחיר נכסים שכנים, בעלי מ”ר דומה/ זהה.
  • סגנון אדריכלי/ עיצובי של הנכס.
  • מיקום הנכס.
  • קרבתו למקום/ אתר ייחודי (חוף ים/ פארק רחב ידיים/ אחר).
  • קרבתו למפגעים כמו עמודי חשמל, אנטנות סלולאריות.
  • ליקויי בנייה (אם ישנם).
  • אחר- היטלי השבחה, אם קיימים, סטטוס משפטי, שיעבוד להחזרת חובות וכדומה. 
  • וילה למכירה בסביון, הנמצאת בהליך משפטי, תוערך ע”י שמאי מקרקעין, אשר יעביר את חו”ד אל ביהמ”ש ותשמש כתצהיר עדות ראשי. 

מעוניינים למכור וילה בסביון? תיווך דה בוטון- המשרד שלכם. 

את המוניטין הטוב שלנו הרווחנו ביושר, לאחר שנים רבות של קנייה ומכירת נכסים אקסקלוסיביים שונים בסביון וברחבי הארץ. קהל לקוחותינו מקבל ליווי אישי, צמוד ולעיתים אף דיסקרטי בבואו לבצע עסקות נדל”ן דרכינו.

אנו מזמינים אתכם, לתאם פגישה, לא מחייבת, בה נוכל לבדוק אילו אפשרויות עומדות לרשותכם וכיצד נוכל לסייע לכם באופן מיטבי. 

להתראות,

תיווך דה בוטון. 

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

תיווך בתי יוקרה

  בעולם הנדל”ן ישנם תחומים נישתיים שונים ואחד ייחודי מבניהם הוא- תיווך בתי יוקרה, המבקש התמחות וידע ספציפיים במיוחד. תיווך בתי יוקרה מצריך התמחות שונה

Compare listings

Compare
Call Now Button