מתווך בתי יוקרה

מיהו מתווך בתי יוקרה ומהו תפקידו? 

תפקידו העיקרי של מתווך הוא, ללוות את תהליך האיתור, קנייה, מכירה של נכסים, קרקעות וכדומה.

המתווך יודע לאמוד את ערכו של הנכס/ הקרקע, להכיר את האזור/ השכונה בה עומד הנכס, כמו גם, תכניות הבינוי העתידיות אשר מתוכננות לאזור הספציפי, כמו פינוי בינוי, תמ”א, בנייה חדשה וכדומה. 

מתווך מקצועי וטוב, יודע להמליץ לבעלי הנכס על שינויים קוסמטיים בנכס (הום סטיילינג) על מנת להעלות את ערכו ולשפר את המראה באופן כזה שיתאים ליותר קונים.

אחד המרכיבים העיקריים בתפקיד המתווך הוא, חשיפת הנכס והצגתו בפני הרוכשים הפוטנציאליים, תוך פריסת מגוון אפשרויות המימון/ גורמים פיננסיים אחרים העומדים לרשותו לצורך מימוש העסקה.  

בכל הקשור לתיווך יוקרה, אנו מדברים על אופי שירות והתמחות שונים מאלו אליהם אנו מורגלים ביומיום, תיווך יוקרה הוא תיווך אקסקלוסיבי, ייחודי ומותאם לדרישות ספציפיות מאד. 

מתווך בתי יוקרה, מקפיד מאד על הפרטים הקטנים ביותר ודואג ללוות את הלקוח באופן צמוד ומלא, תוך העמדה של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, כמו למשל עו”ד לענייני מקרקעין, מומחי משכנתאות לנכסי יוקרה, מעצבי פנים ועוד. 

תיווך דה בוטון, מתווך בתי היוקרה שלכם!

מעל 45 שנות ניסיון והתמחות בתיווך ונדל”ן יוקרתי ברחבי הארץ בכלל ובסביון בפרט, אנו משווקים את נכסיהם של לקוחותינו בכל האמצעים הדיגיטליים והפרסומיים העומדים לרשותנו, על מנת להגיע לכמה שיותר קהלים ורוכשים / קונים פוטנציאליים. 

אנו נדאג למצוא את הקונה המושלם לנכס, גם אם צריך לחפש אותו במקומות לא שגרתיים כמו חו”ל, אם נדרש לכך.

תיווך דה בוטון, מוכר כמותג בשוק הנדל”ן המקומי היוקרתי ולקוחותינו יעידו על כך. המשרד נחשב לאחד המשרדים המקצועיים והמכובדים ביותר בישראל וזהו אחד היתרונות הבולטים במשרד, מה  שמבטיח כי הנכס יימכר תוך זמן לא ארוך מדי ובמחיר הטוב ביותר!

כיצד מתווכים בתי יוקרה?

על מנת להיות משרד תיווך בתי יוקרה, חשוב לייצר מאגר נכסים בבלעדיות, גדול ומגוון, החל מווילות יוקרתיות, אחוזות, קוטג’ים, פנטהאוזים וזה בדיוק מה שתיווך דה בוטון עושה, לנו המאגר הגדול ביותר של נכסים ייחודיים בסביון ובמקומות נוספים בארץ ואנו יודעים להתאים בין הלקוח, לבין הנכס המתאים לו בדיוק בין אם זה וילות למכירה בסביון, בתים למכירה בסביון או כל נכס יוקרתי אחר שחברתנו משווקת.

לקוחות נדל”ן יוקרה, הינם אנשים אמידים מאד ולא תמיד מעוניינים להיחשף, או לחשוף את זהותם ואנו מכבדים זאת בוודאי ולכן, שמירה על פרטיות הלקוח, כמו גם דיסקרטיות ועמידה בסטנדרטים מחמירים ביותר, הם כנר לרגלינו, כמו גם עבודה בצמוד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום הנדל”ן, אשר מלווים אותנו בכל עסקה ועסקה בהתאמה, כמו למשל: רו”ח, עו”ד, אדריכלים וכדומה. 

משרד תיווך דה בוטון, הוא משרד בוטיק אקסקלוסיבי משפחתי, היוצר קשרים מקצועיים ואף חבריים, עם לקוחותיו ודואג לכל צורך ו/או דרישה תוך זמינות מיידית.

נשמח לעמוד לרשותכם במציאת הנכס שלכם בסביון. 

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

תיווך בתי יוקרה

  בעולם הנדל”ן ישנם תחומים נישתיים שונים ואחד ייחודי מבניהם הוא- תיווך בתי יוקרה, המבקש התמחות וידע ספציפיים במיוחד. תיווך בתי יוקרה מצריך התמחות שונה

Compare listings

Compare
Call Now Button