מתווכים בסביון – הבחירה הנכונה

סביון הוא יישוב במרכז הארץ הממוקם מרחק נסיעה קצר מרמת גן, תל אביב, וקרית אונו. סביון הוא יישוב יוקרתי הזוכה למקום של כבוד בראש רשימות איכות החיים, מדדי היוקרה וסולמות המדרגים את היישובים השונים מבחינת רמה כלכלית-חברתית.

מגורים בסביון הם בגדר חלום לאנשים רבים ומשפחות אין ספור, והיישוב ביסס את עצמו כיישוב בעל יכולת להעניק לתושביו את כל מה שהם יכולים לרצות.

וילות יוקרתיות להשכרה בסביון – הבחירה הנכונה

מי ששואף לחיים איכותיים ויוקרתיים, בהחלט יכול למצוא את הפתרון בוילות של סביון. הוילות של סביון מציעות חיים יוקרתיים ופרטיות מלאה, יחד עם גינה פרטית בדרך כלל ולעתים אף עם בריכה פרטית. כמו רוב הנכסים בסביון, גם הוילות בסביון צמודות קרקע.

מגורים בוילה בסביון מאפשרים איכות חיים גבוהה ביותר. סביון הוא יישוב בעל קהילה מלוכדת ואיכותית, תשתיות חינוך מהטובות בארץ, וחיי חברה ותרבות שוקקים. אין ספק שסביון הוא השם שעולה ראשון אצל רבים, כשמדובר על איכות חיים ויישובי יוקרה.

מי לא רוצה לגור בוילה מפוארת, עם גינה פרטית שבה הילדים יכולים לשחק ולהתרוצץ?
עם בריכה פרטית שבה המבוגרים יכולים להשתכשך מתיי שרק יבחרו?

מגורים בוילה בסביון מאפשרים חיים נוחים עם חופש תנועה במרחב גדול ונעים.

חינוך וספורט בסביון

היישוב סביון נותן לילדים והמבוגרים אפשרות לעסוק בתחומים רבים. ביישוב קיימים שיעורי כדור יד במסגרת בית הספר, ובו קבוצות כדור יד מאורגנות.

המאמנים של הקבוצות גם הם תושבי היישוב, כראיה למעורבות החברתית והקהילתית הגבוהה בסביון. ביישוב גם קבוצות כדורסל פעילות אשר מתחרות בתחרות ארציות. הילדים יכולים לשחק כדורסל ולהתאמן כבר מגיל צעיר, ומשתתפים במשחקים כחלק מליגת איגוד הכדורסל הישראלי. ביישוב גם חוג כדורגל פעיל וחדר כושר בעל אוירה ביתית ונעימה, עם צוות מדריכים מקצועי ומסור.

בסביון יש בית ספר יסודי וחטיבת ביניים אשר בהם לומדים ילדים תושבי היישובים סביון וגני יהודה. בית הספר הוא ברמה גבוהה מאוד ובעל נתונים מרשימים במדדי החינוך הארציים. בית הספר מתנהל בצורה כזו המאפשרת את מעורבות ההורים והוא נותן להם להוות חלק מחינוך ילדיהם. לאחר בית הספר, יש אפשרויות מגוונות וחוגים רבים אשר יבטיחו שהילדים שלכם לא יבזבזו את זמנם.

היישוב משקיע משאבים רבים בפיתוח הילדים והנוער על מנת לתרום לתהליך ההתבגרות שלהם ולהפוך את הילדים והנוער לאזרחים מהשורה הראשונה, משכילים ואחראיים, עם חוש מעורבות חברתית מפותח ויכולות בין אישיות גבוהות.

מבחינת החינוך הבלתי-פורמלי, היישוב זוכה להערצה רבה בצורת שבט צופים מהמפוארים והנחשבים בארץ.
האפשרות של מגורים בסביון היא דבר שאינו מתאפשר לאנשים רבים, מדובר בנדל”ן יוקרה מהיקרים בארץ.

לכן, בין אם מדובר בחיפוש אחר קוטג’ים להשכרה בסביון, או וילות להשכרה בסביון, אנחנו נרצה משרד מתווכים בסביון אשר מכיר את עולם הנדל”ן באזור ויודע לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר.

בקטגוריית מתווכים בסביון, משרד “דה בוטון” בניהול ליאור שקלרש בולט באיכותו.

מדובר במשרד בוטיק משפחתי ברמה הגבוהה ביותר.
אין ספק שמשרד “דה בוטון” ידע לעזור לכם למצוא את בית החלומות שלכם.

קרא עוד: דירות למכירה בסביון

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

תיווך בתי יוקרה

  בעולם הנדל”ן ישנם תחומים נישתיים שונים ואחד ייחודי מבניהם הוא- תיווך בתי יוקרה, המבקש התמחות וידע ספציפיים במיוחד. תיווך בתי יוקרה מצריך התמחות שונה

Compare listings

Compare
Call Now Button