מתווכים בסביון

היישוב סביון שייך למועצה המקומית המשותפת סביון-גני יהודה. הוא אחד היישובים היוקרתיים ביותר בארץ, מדורג במקום הראשון בסולם הכלכלי-חברתי ונחשקים בארץ למגורים.

אין ספק כי סביון הוא אחד מהיישובים האיכותיים ביותר למגורים וגידול ילדים בארץ, הוא יישוב שקט ואיכותי, בעל מסגרות חינוך מעולות, חינוך בלתי-פורמלי נרחב, חיי תרבות שוקקים ובנוסף לכל זה – גם ממוקם במרכז הארץ.

יש היום מגוון גדול של מתווכים בסביון המציעים את שירותיהם ויכולים לעזור לכם בחיפוש אחר נכס החלומות שלכם!

יחד עם זאת, חשוב שתדעו למצוא את המתווך המתאים שידע לעזור לכם למצוא את הנכס המושלם, שבו תוכלו לקיים חיים שלווים ומהנים. בין הנכסים המבוקשים בסביון, תוכלו למצוא אופציות רבות ולבחור את מה שמתאים לכם, קיימות דירות למכירה בסביון, קוטג’ים להשכרה בסביון, ומגוון וילות יוקרתיות להשכרה בסביון.

וילות יוקרתיות להשכרה בסביון – המקום הנכון לגדל את ילדיך

בסביון רוב הנכסים הם צמודי קרקע.
יש מגוון רחב של וילות יוקרתיות לקנייה ולהשכרה ביישוב.

בבתים רבים בסביון יש גינה או חצר פרטית שבה הילדים יכולים לשחק ולהתרוצץ, ובחלקם אף יש בריכה בה הם יכולים להשתכשך בחודשי הקיץ החמים. אין יותר טוב מלגדל ילדים ביישוב המלא בטבע וגנים ציבוריים, מה שמקנה לילדים הגדלים במקום הרגשה של חופש ומרחב.

סביון הוא יישוב שבו הילדים יכולים לשחק עם חבריהם בחיק הטבע. כשמדברים על סביון של היום, מדובר ביישוב בעל קהילה מגובשת וחזקה שבה כולם מכירים את כולם.

יש מספר גדול של משפחות צעירות, והיישוב מצליח לספק את כל הצרכים של תושבי המקום. בסביון יש גנים, בית ספר, שבט צופים מהטובים בארץ, ומסעדות ובתי קפה – מדובר ביישוב שוקק חיים שמספק שירותים מעולים לתושביו ומתאים למשפחות צעירות.

נכסים בסביון כהשקעה נכונה

אפשר לצפות שבשנים הקרובות הנכסים בסביון רק יעלו בערכם, היישוב מתפתח ומתרחב, המסגרות החינוכיות הופכות לטובות ומקיפות יותר, מסעדות ובתי קפה חדשים נפתחים במקום בשל האופי החדש של היישוב, מגרשי ספורט, קולנוע ועוד שלל שירותים ואפשרויות.

היישוב היוקרתי מבסס את מעמדו כיישוב הנחשק ביותר בארץ בקרב משפחות אמידות.

נכס בסביון נחשב בעולם הנדל”ן בארץ כאחת ההשקעות הבטוחות והחכמות ביותר. כולם יודעים כיום – השקעה בנכס בסביון היא השקעה נכונה!

הטוב משני העולמות

היישוב סביון נמצא במרכז הארץ, במרחק של מספר דקות נסיעה מקריית אונו ורמת גן, וכ – 15 דקות נסיעה מתל אביב – המיקום המושלם למי שרוצה לחיות במרכז ולגדל משפחה.

היישוב מספק את האיזון המושלם למשפחות שמעוניינות בחיים שקטים ושלווים כמו במושב או קיבוץ, אך לא רוצות לוותר על הזכות לבלות בערי המרכז והיכולת להישאר במרכז העניינים במסגרת העבודה.

אין ספק שבעזרת המשרד הנכון של מתווכים בסביון תוכלו להתרשם ממגוון רחב של נכסים, בין אם מדובר במגוון רחב קוטג’ים להשכרה בסביון או במבחר גדול של דירות למכירה בסביון.

בין המתווכים בסביון, בולט במיוחד משרד הבוטיק המשפחתי והוותיק “דה בוטון “המוביל ברשימת הנכסים ועסקאות התיווך שנעשו במשך עשרות שנים.

את המשרד מנהלת היום בת המשפחה ליאור שקלרש.

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

תיווך בתי יוקרה

  בעולם הנדל”ן ישנם תחומים נישתיים שונים ואחד ייחודי מבניהם הוא- תיווך בתי יוקרה, המבקש התמחות וידע ספציפיים במיוחד. תיווך בתי יוקרה מצריך התמחות שונה

Compare listings

Compare
Call Now Button