נכסי יוקרה למכירה

 

נעים מאד, תיווך דה בוטון, המקום שלכם לתיווך בוטיק יוקרתי לנכסים יוקרתיים ייחודיים למכירה/ קנייה/ השכרה/ השקעה. משרדנו הינו משרד תיווך משפחתי הממוקם בסביון שנחשב לאחד מהיישובים היוקרתיים בארץ ובו נמצאים כמה מנכסי היוקרה היפים והמיוחדים ביותר, כמו אחוזות, וילות, קוטג’ים וכדומה. 

משרד תיווך דה בוטון, הינו משרד משפחתי המתמחה בתיווך נכסי יוקרה בכלל הארץ ובסביון בפרט כגון בתים בסביון, וילות בסביון ואחוזות פאר. מעל 50 שנה ביישוב סביון, אנו נחשבים לאחד מהמשרדים המקצועיים והמוכרים ביותר לתיווך עסקאות יוקרה, בין אם ללקוחות בארץ ובין אם ללקוחות המתגוררים בחו”ל ומתווכים בעבורם עסקאות דרך הרשת on line

נכסי יוקרה למכירה – מאיפה מתחילים? 

נתחיל מכדאיות בהשקעה. 

נכסי יוקרה נחשבים כאלו ששומרים על ערכם למשך זמן ובשנים האחרונות אנו עדים לעלייה בביקוש, מה שהופך אותם להשקעה סולידית ובטוחה. 

מיקום נחשב. 

ישראל אינה גדולה, אך ניתן למצוא בה פריסה נאה של בתים ונכסים יוקרתיים בערים הגדולות באזור המרכז והשרון, אך גם באזורים פריפריאליים ויישובים קטנים יותר בניהם, כמובן סביון.

זיקה לישראל ולארץ הקודש. 

ישנם יהודים ברחבי העולם בעלי זיקה חזקה לארץ המעוניינים להבטיח לעצמם כי יוכלו לעלות לארץ ולגור בה מתי שרק יחפצו, תוך התאקלמות נעימה ומפנקת בנכס יוקרתי ותו”כ ליהנות מתשואה נאה עליו. 

מה עומד מאחורי נכסים יוקרתיים למכירה?

היות ומדובר בנכסים ייחודיים ומפנקים, בעלי סטנדרט אדריכלי עיצובי גבוה ביותר, אשר מותאם לדרישה וצורך של הלקוח, כך יש להתייחס, כאשר מתווכים עסקאות מכירה לאותם נכסים.

תיווך דה בוטון מעניק ללקוחותיו (הקונים, המוכרים והשוכרים כאחד) את כל הדרוש לעסקה מושלמת:

  • עורכי דין המתמחים בתחום הנדל”ן היוקרתי.
  • אדריכלים/ מעצבי פנים מהטובים ביותר בארץ.
  • שמאים לנכסים ייחודיים יוקרתיים.
  • אנשי פרסום ומולטימדיה שכן, לנכסים מיוחדים נדרש פרסום ייחודי, הכולל צילום רחפן, פרסום בקטלוג מותאם, חוגי בית לסיורים מודרכים בנכס וכדומה. 
  • ליווי ויעוץ אישי צמוד. 

השנים בתחום הנדל”ן היוקרתי, מיצבו את משרדנו כמומחים בנדל”ן היוקרתי ואנו מוכרים בקהילה העסקית כמשרד מקצועי, אמין ודיסקרטי ובין לקוחותינו הרבים והנאמנים, ניתן למצוא פוליטיקאים, ראשי מדינות, אנשי עסקים, מפורסמים מתחומים שונים ועוד. 

נכס יוקרתי למכירה – תיווך דה בוטון

לאחר כל הנאמר, אתם בוודאי אינכם מעוניינים להשאיר את הנכס שלכם בידיים לא מקצועיות וטוב שכך. הרשו לנו להציע לכם את השירות המיוחד שלנו, לאחר אלפי עסקאות של נכסי יוקרה, אנו מחזיקים במאגר נדל”ן יוקרתי בלעדי וגדול של וילות, אחוזות, לופטים ועוד ביישוב סביון ובכל רחבי הארץ.

אנו יודעים את העבודה שלנו ואוהבים לשדך בין אנשים מיוחדים לנכסים מיוחדים, תוך הקפדה על מקצועיות, דיסקרטיות ויחס אישי.

יש לכם נכסים יוקרתיים למכירה? אל תשאירו אותם בידיים לא מקצועיות, צרו איתנו קשר ותאמו פגישת היכרות, ללא התחייבות, בה נציג בפניכם את הדרך והאפשרויות העומדות בפניכם. 

להתראות,

תיווך דה בוטון. 

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

תיווך בתי יוקרה

  בעולם הנדל”ן ישנם תחומים נישתיים שונים ואחד ייחודי מבניהם הוא- תיווך בתי יוקרה, המבקש התמחות וידע ספציפיים במיוחד. תיווך בתי יוקרה מצריך התמחות שונה

Compare listings

Compare
Call Now Button