סביון-וילות למכירה

סביון ידועה כישוב יוקרתי ואיכותי בו מתגוררים בעלי מעמד סוציואקונומי גבוה, אנשי עסקים מקומיים וזרים וגם טייקונים דוגמא לב לבייב. כל אלו גרים בשכנות טובה ותוך שמירה והקפדה על פרטיות השכנים, שקט בשעות המנוחה(למרות שתמיד שקט)והדדיות. כל אלו גם חולקים את שרותי הקהילה בסביון, הרי ילדים הם ילדים וכולנו אוכלים את אותו אוכל ושותים מאותה כוס.

לכן גם הילדים שלכם החווים את הקהילה במקום מקבלים חינוך איכותי, חברים רבים ומסגרת חברתית שתלווה אותם מגיל ינוקא ועד לצבא.

הווילות בסביון נעות בטווח מחירים רחב יחסית ומתחילות מתקציב ממוצע של כ-7 מיליון ₪ וצפונה, וילה ברמת המחירים זו הנה וילה המיועדת לצעירים, הווילות מודרניות להפליא ומכילות שפע פינוקים ואבזור יוקרתי ההופכים את החיים לקלים ויפים. מעבר לכך מגרש הבית אינו קטן בעליל אלא רחב ומפנק, לרוב תמצאו וילות למכירה הכוללות בריכות שחיה, מגרש משחקים לילדים ופינות זולה לשקט ופרטיות.

סביון -השקעה חכמה בנדל”ן

המחשבה הראשונה העולה ממחירי הווילות בסביון היא מחיר גבוה מאד והאם רכישת נכס בסביון מצדיקה זאת?

התשובה כמו תמיד תלויה בכם ובסל השיקולים שלכם, מה שחשוב לאחד לא חשוב לאחר ולכן ההחלטה אישית אך קשורה לפרמטרים חיצוניים המשפיעים על ההחלטה, לדוגמא: שכנים, שרותי קהילה וחינוך, בטחון אישי, תשואה חיובית על הנכס ועוד פרמטרים נוספים.

למשפחות צעירות חשוב שהחינוך ושרותי הקהילה יהיו איכותיים, במקום בית ספר אחד המונה 640 תלמידים, בית ספר סביון גני יהודה, שבט צופים-שבט כנען, צופי סביון, שישה גני ילדים של המועצה וצהרונים. ועוד מסגרות חינוך בלתי פורמלי. כאשר המועצה חרטה על דגלה את מצוינות תלמידיה והשתת ערכים שהם בבחינת “צאן ברזל”.

גם מחירי הנדל”ן עולים משנה לשנה למרות שבשנים האחרונות ועקב ירידה כלל ארצית במחירי נכסי יוקרה. הירידה הייתה מינורית יחסית ומעידה על חוזק השוק ויציבותו בכל הקשור לבתי היוקרה, מעבר לכך שכונת סביון החדשה אשר הוקמה על ידי אפריקה ישראל תרמה להבאת משפחות צעירות יחסית לסביון וחיזוק מעמדה העכשווי והעתידי כמובילה את שוק בתי היוקרה בישראל.

חשוב גם לזכור כי מכירת בית יוקרתי אינו דבר של מה בכך, מדובר בנישה אותה יכולים לממן אנשי ממון ולא כל משפחה ממוצעת בישראל. מכירת בית יכולה להמשך מספר שנים אך המחיר בדרך כלל נשמר תוך מתן הנחה קטנה (תלוי במחיר הנכס).

קרא עוד: בתים בסביון

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

תיווך בתי יוקרה

  בעולם הנדל”ן ישנם תחומים נישתיים שונים ואחד ייחודי מבניהם הוא- תיווך בתי יוקרה, המבקש התמחות וידע ספציפיים במיוחד. תיווך בתי יוקרה מצריך התמחות שונה

Compare listings

Compare
Call Now Button