קוטג’ים למכירה בסביון

קוטג’ים למכירה בסביון – לחיות נכון

הבחירה בחיפוש קוטג’ למכירה בסביון נועדה למי שמחפש את השילוב המושלם בין וילה פרטית לשכנים קרובים. הקוטג’ הוא בית מגורים צמוד קרקע עם גינה פרטית, אשר בדרך כלל נבנה בצמוד לבית מגורים זהה או למספר בתים בסביבה כפרית ומטופחת. מגורים בסביון הם חלומם של רבים, אך לא תמיד ישנה היכולת הכלכלית. בניית קוטג’ במקום וילה מאפשרת שימוש יעיל וניצול טוב יותר של הקרקע ולמעשה מוזילה את מחירו של הבית והופכת אותו לבר השגה עבור קהל רחב יותר. בעוד שבית פרטי או מגרש בסביון דורשים השקעה גבוהה יותר, פעמים רבות, זוגות צעירים ומשפחות צעירות יכולים להרשות לעצמם קנייה של קוטג’ים בסביון ובחלוף הזמן להרחיב את ביתם.

איכות חיים למשפחות

ישנם הרבה יתרונות לקניית קוטג’ים בסביון, במיוחד כאשר מדובר במשפחות המבקשות לגדל את ילדיהם בתוך קהילה מלוכדת, משכילה, בעל תשתית חינוך מפותחת ומתקדמת, חיי חברה פעילים ואיכות חיים בלתי מתפשרת. סביון היא ללא ספק מותג, אשר הפך במרוצת השנים לדוגמא ומופת לאיכות חיים ועשייה חברתית. תושבי סביון נהנים מחיי קהילה עשירים ומלאים, רמת חינוך מבין הטובות ביותר בארץ, תחושת ביטחון אישי גבוהה, מעורבות חברתית ועוד שלל פרמטרים אשר ממנפים את ההון האנושי ותורמים לחיי הקהילה והחברה. סביון מיצבה את עצמה כאחד מהיישובים החזקים והאטרקטיבים ביותר בארץ ונודעת באופי הקהילתי הייחודי שלה המבטיח רמת חיים גבוהה במיוחד הן למשפחות הותיקות והן למשפחות צעירות המעוניינות להצטרף.

הכל אפשרי בעזרת תיווך נכון

תהליך מציאת קוטג’ למכירה בסביון אינו פשוט, ואינו יכול להיעשות ללא משרד תיווך מקצועי ובעל ניסיון באזור. משרד תיווך דה-בוטון בהנהלתה של ליאור שקלרש הוא משרד בוטיק אקסקלוסיבי שהוקם לפני 45 שנה, ומכיר את שוק הנדל”ן המקומי על בוריו. היכרותינו האישית עם בעלי הנכסים, הבלעדיות והאקסלוסיביות של משרדינו, מבטיחות לכם טיפול מקצועי ויחס אישי על מנת למצוא את הנכס הטוב ביותר עבורכם.

קרא עוד: בתים בסביון

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

תיווך בתי יוקרה

  בעולם הנדל”ן ישנם תחומים נישתיים שונים ואחד ייחודי מבניהם הוא- תיווך בתי יוקרה, המבקש התמחות וידע ספציפיים במיוחד. תיווך בתי יוקרה מצריך התמחות שונה

Compare listings

Compare
Call Now Button