תיווך בעידן האינטרנט

העידן הדיגיטלי בו אנו חיים שינה את חוקי המשחק בכל הנוגע לשיווק ופרסום. ארגז הכלים של הנדל״ן המקצועי כולל שיווק רחב יותר ושיטות נוחות וזמינות כדי להגיע למשתמשים בסביבה היומיומית השכיחה שלהם – האינטרנט. איך נראה תיווך מודרני בעידן הדיגיטלי? כל התשובות במאמר לפניכם.

מנועי חיפוש לנדל״ן

כיום, קיימים באינטרנט מספר מנועי חיפוש העוסקים כולם בנדל״ן (דוגמת Trulia או Zillow וכדומה). הם לרב התחנה הראשונה בנדל״ן דיגיטלי. האתרים הללו מתנהגים כמו שוק מקוון עבור מוכרים וקונים בתחום הנדל״ן ומציגים נכסים על פי מיקום, תקציב, סגנון ועוד. אתרים אלו מגיעים עם פונקציות נלוות כגון מחשבון משכנתא, ייעוץ מומחים, התראות, קידום ממומן ברשת ועוד. פרסום נכס באחד ממנועי החיפוש הייעודיים ללא ספק יקדם אותו בשוק הנדל״ן.

שיווק באמצעות תוכן

יצירת תוכן מקורי, מעניין, אינפורמטיבי ומניע לפעולה הוא צעד יעיל ונכון עבור קהל היעד, אשר יפנה אותם אל אתר סוכנות הנדל״ן המתאימים. כך למשל לקוח שמחפש בתים בסביון, יתעניין במידע הקשור לאזור, בסוגים מסוימים של נכסים וכן הלאה. התוכן יכול לבוא לידי ביטוי בבלוג, אתרים אחרים הקשורים לתחום הנדל״ן, כתבות מעניינות וכל דבר המכוון אל קהל היעד ומגדיל את הסיכויים שהאתר שלכם יגיע לקונים הפוטנציאליים הנכונים.

רשתות חברתיות

רשתות חברתיות הן דרך נפלאה לקדם עסקי נדל״ן משום שביכולתן לבנות יחסים אישיים עם משתמשים ולהרוויח את האמון שלהם. כל קניה או מכירה של נכס כלשהו, במיוחד כאשר מדובר בנכסים יקרים כמו בית בסביון או באזורים דומים בארץ, מצריכה פיתוח של מערכת יחסים בין המתווך ללקוח. פניה אל לקוחות במדיה החברתית היא חשובה, תניע אותם לפעולה ותגרום ללקוחות לשתף את המחשבות שלהם.

סוכני הנדל״ן עדיין נחוצים

בעידן הגלובליזציה כולם יכולים להיות בכל מקום ובכל זמן, ואפילו בכמה מקומות בעת ובעונה אחת. האינטרנט אמנם שינה לחלוטין כמה מהתפקידים הקונבנציונליים של תיווך נדל״ן, אך עדיין לא לגמרי החליף את כולם והידע המקצועי והמקומי של סוכני הנדל״ן המקצועיים הוא בלתי ניתן להחלפה.

משרד תיווך דה-בוטון הוא משרד ותיק הפועל למעלה מ-45 שנה בניהולה של ליאור שקלרש. הדרך למציאת בית בסביון והסביבה מתחילה איתנו. ברשותינו כל הכלים המקצועיים לקידום נכס של מוכרים ולמציאת נכס אידיאלי עבור רוכשים – הן ברחבי המדיה והן באמצעים המסורתיים. מלבד הידע וההכרה העמוקה שלנו את הסביבה, אנו מבינים את ערכו של סוכן נדל״ן מקצועי בעידן בו מרחק הקילומטרים הוחלף במהירות המייל.

לקריאה נוספת: דירות להשכרה בסביון | מגרשים למכירה בסביון

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

תיווך בתי יוקרה

  בעולם הנדל”ן ישנם תחומים נישתיים שונים ואחד ייחודי מבניהם הוא- תיווך בתי יוקרה, המבקש התמחות וידע ספציפיים במיוחד. תיווך בתי יוקרה מצריך התמחות שונה

Compare listings

Compare
Call Now Button