תיווך בתי יוקרה

 

בעולם הנדל”ן ישנם תחומים נישתיים שונים ואחד ייחודי מבניהם הוא- תיווך בתי יוקרה, המבקש התמחות וידע ספציפיים במיוחד.

תיווך בתי יוקרה מצריך התמחות שונה מאשר תיווך נכסים סטנדרטיים, אותם אנו מכירים בדר”כ, שכן, תיווך יוקרתי מבקש יחס אקסקלוסיבי מותאם לדרישות ספציפיות ביותר, הן של הלקוח המוכר או הרוכש והן של הנכס.

כיצד מתבצע תיווך בתי יוקרה?

כאשר אנו עוסקים בתיווך בתי יוקרה, אנו נדרשים להקפיד על הפרטים הקטנים ביותר עבור הלקוח תוך ליווי צמוד ויחס אישי עד דיסקרטי והעמדת אנשי מקצוע הקשורים לתחום כמו עו”ד לענייני מקרקעין, מומחי משכנתאות לנדל”ן יוקרה, שמאים, אדריכלים, או מעצבי פנים וכדומה.

במשרד תיווך דה בוטון, המתמחה בתיווך בתי יוקרה, מעמידים לרשות הלקוחות צוות מקצועי ומיומן אשר מתמחה בנכסים שכאלו ויודע כיצד לתווך אותם ברכישה, או מכירה ולהתאים את הנכס אל הלקוח הספציפי.

אנו מחזיקים בבלעדיות במאגר נדל”ני מגוון ביותר ביישובים רבים בארץ ובעיקר ביישוב סביון, כמו למשל:

  • אחוזות.
  • ווילות מפוארות.
  • קוטג’ים.
  • פנטהאוזים.

וכדומה.

תיווך בתי יוקרה הינו תיווך של נכסים מפוארים במיוחד, השווים מיליוני שקלים/ דולרים וככאלו אינם מפורסמים במודעות קונבנציונליות יומיומיות להן אנו מורגלים בלוחות הנדל”ן השונים, הן ברשת והן בעיתונות. נכסים יוקרתיים שכאלו מפורסים בדר”כ במקומות המתאימים לפלח שוק מותאם עם יכולות כלכליות גדולות. 

תיווך בתי יוקרה מתבצע בארץ ביישובים בעלי ביקוש גבוה כמו בערים מרכזיות כמו ת”א, הרצליה, או יישובים יוקרתיים שלא במרכז הארץ כמו קיסריה, כפר שמריהו, עומר, כפר וורדים ועוד. 

לקוח הפונה אלינו לשם מכירה, או רכישה של נכס/ בית יוקרתי, מכיר ויודע כי משרד תיווך דה בוטון הינו משרד בוטיק אקסקלוסיבי משפחתי, בעל קשרים מקצועיים ענפים אשר ידאג לכל צורך ו/או דרישה.

בתהליך מכירה של בתי יוקרה אנו נמליץ, במידת הצורך, לבעלי הנכס על שינויים קוסמטיים הנחוצים להרחבת החשיפה לרוכשים פוטנציאליים, אשר ישפרו את המראה של הנכס וירעננו אותו ויגרמו בסופו של דבר לעסקה מהירה יותר.

כמו כן, אנו דואגים להעמיד לרשות הלקוח המוכר, צוות צילום אשר מתמחה בתצלומים קטלוגיים לצילום תמונות מקצועיות איכותיות ביותר, המסייעות בפרסום הנכס במקומות הייעודיים לקהל אקסקלוסיבי. 

תיווך בתי יוקרה מבית תיווך דה בוטון

את משרד הבית שלנו פתחנו ביישוב סביון לפני כ- 45 שנה מתוך אהבה לתחום, בדגש על נכסי נדל”ן יוקרתיים בארץ, בעיקר בסביון. 

אנו משווקים עבור לקוחותינו נכסים יוקרתיים תוך הקפדה על יחס אישי, מקצועי וליווי לאורך כל הדרך עד לסיומה של העסקה לשביעות רצונם.

תיווך בתי יוקרה הוא תחום בו אנו שולטים באופן מעמיק וייחודי, למשרד שלנו קשרים מקצועיים ענפים המאפשרים לנו להגיע ללקוחות פוטנציאליים בכל מקום בארץ או בעולם, מה שמקצר עד מאד את סגירת העסקאות. 

תיווך דה בוטון, אינו עוד משרד תיווך, תיווך דה בוטון נחשב לאחד המשרדים המובילים והמכובדים בארץ בתחום הנדל”ן היוקרתי עם מועדון לקוחות מכובד ביותר המונה בין היתר ידוענים, פוליטיקאים, עורכי דין אנשי עסקים ועוד. 

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

וילות יוקרה למשפחות

משפחות רבות מגיעות לסביון לקביעת ביתן החדש, משתקעות ומגדלות דורות ילדים, נכדים, נינים….מה הופך את היישוב סביון למועדף בעיני משפחות ומדוע מעדיפים לרכוש וילות יוקרה

Compare listings

Compare
Call Now Button