תיווך יוקרה

שלום לכם וברוכים הבאים אל תיווך דה- בוטון, משרד התיווך האקסקלוסיבי ביישוב סביון, המתמחה בשיווק ותיווך וילות יוקרה, אחוזות, פנטהאוזים ונכסים יוקרתיים אחרים, באזורים היוקרתיים בארץ בכלל וביישוב סביון בפרט. 

את המשרד שלנו הקמנו מתוך אהבה. אהבה ליישוב סביון בו נולדנו, גדלנו, הקמנו משפחות. אהבה לחיבור בין אנשים לנכסים, שהופכים להם לבית. הבית. 

כך גם מנוהל המשרד המשפחתי, שהוקם לפני 45 שנה ע”י אסתר דה בוטון וכיום, מנוהל ע”י בתה- ליאור שקלר. 

מהו תיווך יוקרה ולמי מתאים?

תיווך יוקרה, הינו סמל סטטוס לשיווק ומכירה של בתים פרטיים, ווילות מפוארות וכדומה, לאנשים היכולים להרשות לעצמם ותיווך דה בוטון, נחשב בעיניי תושבי היישוב, כאחד המשרדים הוותיקים והמקצועיים ביותר, שיודע לחבר את החיבורים הייחודים והרגישים ביותר בין האדם, לבין ביתו ומבצרו. 

כאשר אנו מדברים על תיווך יוקרה, אנו למעשה, מגדירים את קהל היעד שלנו ואת סוגי הנכסים אותם אנו משווקים בבלעדיות, לקהל זה. על מנת להתאים בין השניים, נדרשים ניסיון, מומחיות וידע מקצועי רב ביותר, כמו גם, מאגר נכסים מכובד של בתי יוקרה, שיכול לתת מענה לכל המחפשים אחר הנכס המיוחד והנכסף שלהם.

מאגר הלקוחות שלנו, בתיווך דה- בוטון, מתפרש על מקומות רבים בארץ ובעולם ואנו מחויבים לדיסקרטיות בלתי מתפשרת ושמירה על פרטיות הקונים והמוכרים באופן שווה. 

תיווך יוקרה, אינו אומר רק נכסים יוקרתיים, אלא גם תהליך רכישה/ מכירה אקסקלוסיבי לכל אורך הדרך, קרי, היה ובכוונתכם לרכוש, או למכור נכס יוקרתי בסביון, נשמח לתיאום פגישה בנכס המיועד לצורך מתן שמאות (הערכת שווי הנכס). מהרגע שאנו מתחילים את התהליך (מכירה / קנייה), צוות המשרד שלנו, מלווה אתכם לכל אורכו, מעניק ייעוץ בנוגע לכדאיות העסקה, אופיו של הנכס, אדריכלות ועיצוב פנים וכל אינפורמציה רלוונטית אחרת, שתסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה והטובה ביותר עבורכם. 

איך מבצעים עסקאות נדל”ן בשוק היוקרתי?

את עסקאות הנדל”ן בארץ, ניתן לחלק שני סוגים

נדל”ן לציבור הרחב

נדל”ן לעשירון העליון. 

לכל אחד מאלו ישנו השוק הנדל”ני המתאים לו, כך, נדל”ן לציבור הרחב, מפורסם בכל מקום ובכל לוח נדל”ן ומתאים לכל אחד אשר מעוניין לרכוש, או למכור נכס, במחירי שוק המוכרים לכולנו.

עסקאות נדל”ן/ תיווך יוקרתי, אינן מה שכולנו מכירים ביומיום. מדובר בנכסים חלומיים, ייחודיים, יוקרתיים ויקרים במיוחד, אשר עלותם נאמדת במיליוני שקלים, מפאת שמירה על דיסקרטיות, גם הגישה הפרסומית אליהם מצומצמת ואינה גלויה לעיני כל, אלא במקומות מיועדים המתאימים לפלח שוק/ לקוחות מותאם ובעל אפשרויות פיננסיות גדולות. 

עסקאות נדל”ן יוקרתי מחולקות לשניים:

נדל”ן יוקרתי במרכז הארץ (אזור ביקוש גבוה מאד)

נדל”ן יוקרתי ברחבי הארץ (הרחק מאזור הביקוש).

אזור המרכז תמיד יהיה אטרקטיבי לעסקאות נדל”ן יוקרתי, דירות פנטהאוז במגדלים, בתים צמודי קרקע מפוארים באזור השרון וסביבתו ועל מנת למכור/ לקנות נכס באזור מבוקש, פונה הלקוח אל מתווך נדל”ן מקושר ומקומי, המפיץ את הבשורה בקרב אותם אלו בעלי אפשרויות כלכליות גבוהות. מפאת הביקוש באזור, הנכס יהיה בעל פוטנציאל להימכר במהירות. 

לעומת זאת, נדל”ן יוקרתי שאינו באזור ביקוש (צפון/ דרום/ מזרח הארץ), יהיה קשה לשיווק שכן אין ביקוש גבוה באותם האזורים ואין מספיק רוכשים מקומיים, כך נוכל לראות נכסים יוקרתיים המוצעים למכירה באותם אזורים, עם היענות דלה במיוחד. מה בכל זאת ניתן לעשות עם אותן ווילות/ אחוזות יוקרה באזורים אלו? 

ניתן לפרסם את הנכס בשוק הנדל”ן היוקרתי הרגיל (ברשת), או, לפנות לתושבי חוץ, בעלי זיקה ציונית המעוניינים בבית יוקרתי בישראל, ללא כל חשיבות למיקום.

בדר”כ תיווך יוקרה, כרוך בהפקת “קמפיינים” פרסומיים בתקציבים מותאמים עבור

צוות צילום מקצועי

אודות הנכס באתר ייעודי מותאם

זמינות ומתן מענה 24/7 ללקוחות הפוטנציאליים.

וכל דבר אחר שנועד לקדם את מכירת הנכס. 

תיווך יוקרה – הלכה למעשה

במרכז הארץ או בכל מקום אחר, מכירת נכס יוקרתי היא הפקה למקצוענים ואין להקל בה ראש. יש לקחת בחשבון כי על מנת לקבל תשואה מרבית, יש להשקיע בנכס ולבצע “טיפולים” קוסמטיים נדרשים של תחזוקה, על מנת שניתן יהיה להציג את הנכס במיטבו ובמלוא הדרו. 

צוות הצילום שאחראי על הפקת התמונות, יודעי ומכיר את הפינות והזוויות המחמיאות ביותר לנכס, הן מגובה הקרקע והן מרחפן אווירי, מה שמבטיח תמונות שיווקיות ביותר. 

לא תמיד ניתן יהיה לדעת מי בעל הנכס/ קונה הנכס (יש אלו המעדיפים לשמור על דיסקרטיות) והעסקאות מבוצעות דרך עו”ד נאמן, המשמש כיד ימינו של הלקוח ומנהל את עסקת הנדל”ן עפ”י הנחיותיו. 

תיווך יוקרה דורש סבלנות וסובלנות, זהו אינו שוק מרובה קונים, אך אלו המעוניינים, יהיו גם המתאימים ביותר, כך שהנכס יוכל להימכר במהירות. 

Timing is everything

תיווך בכלל ותיווך יוקרה בפרט, אינו מתעלם ממצב השוק וגם הוא מחובר לתזמון (טיימינג), כך שאם ברשותכם נכס יוקרתי, וילה, אחוזה, פנטהאוז, חשוב לבדוק מה מצב השוק והאם הזמן אכן מתאים לעסקאות שכאלו. לשם כך, אנו בתיווך דה בוטון, מזמינים אתכם לצור קשר ולתאם פגישת ייעוץ מקצועית, אשר בה תקבלו את כל האינפורמציה הנדרשת לכם, לא רק לביצוע עסקה בזמן המתאים, אלא גם למיקסום התשואה על הנכס, תוך שמירה על דיסקרטיות מרבית. 

תיווך דה בוטון מתמחים בייעוץ פיננסי, משכנתאות, שמאות, חוקי מסים, שיווק ותיווך נדל”ן יוקרה מכל סוג, כמו גם נחלות/ מגרשים.

אנו משקיעים משאבים רבים עבור לקוחותינו במציאת הנכסים המתאימים לרוכשים ובאיתור רוכשים לנכסים העומדים למכירה. 

משרדינו מחזיק בבלעדיות בנכסים יוקרתיים בכל רחבי הארץ בכלל ובסביון בפרט, כמו גם במאגר אקסקלוסיבי ייחודי של נכסים, בתים למכירה בסביון, קוטג’ים ועוד. 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

תיווך בתי יוקרה

  בעולם הנדל”ן ישנם תחומים נישתיים שונים ואחד ייחודי מבניהם הוא- תיווך בתי יוקרה, המבקש התמחות וידע ספציפיים במיוחד. תיווך בתי יוקרה מצריך התמחות שונה

Compare listings

Compare
Call Now Button