יתרונות נדל”ן בסביון

תיווך נדלן בסביון – כשתבואו לבקר בסביון ולהסתכל בה על נכסים המוצעים למכירה, יתרונותיה הברורים יבלטו לעיניכם. חלקם האחר, לעומת זאת, נסתר יותר מהעין ואולי נדרשת היכרות מסויימת עם המקום כדי לראות אותם. משרד התיווך דה-בוטון, משרד התיווך הוותיק והמצליח ביותר בסביון, נמצא כאן בדיוק בשביל להראות לכם את כל האפשרויות שסביון מביאה איתה לעסקה.

סביון הגלויה

בראש ובראשונה, מיקומה של סביון הופך אותה לנקודה ייחודית, יישוב כפרי וקהילתי במרחק 10 קילומטר בלבד מתל אביב, העיר הגדולה. המיקום הגיאוגרפי מאפשר לתושבים ליהנות מכל העולמות: מרחבים ירוקים ושטחים פתוחים, מגרשים גדולים במיוחד, בנייה נמוכה בלבד, עם שילוב מתאים של וילות אקסקלוסיביות, לימוזין ובתי פאר מיוחדים, וכל זה קרוב מאוד למרכז הכלכלי והתרבותי של ישראל. היתרון הבולט הזה הביא להתפתחותה של סביון אל המצב שבו היא כיום, יישוב מוביל המתאפיין בדמוגרפיה ייחודית וברמה סוציו-אקונומית מהגבוהות בישראל. לגור בסביון זה לגור עם מלח הארץ וליהנות מהאווירה היוקרתית ביותר שאפשר למצוא, ממש מרגע הכניסה ליישוב כי כבר אז מתחיל לפעול הקסם הזה המכונה – סביון.

סביון הנסתרת

חלק גדול מהיוקרתיות של סביון לא נראית ממבט ראשון. לדוגמא, מאפיין משמעותי ביותר באיכות החיים בסביון הוא היותה יישוב כפרי, בעל חיי קהילה מפותחים ונרחבים. ביישוב של 1200 משפחות בלבד, לגור בסביון זה לפעמים לגור במשפחה מאוד גדולה וכידוע “טוב שכן קרוב מאח רחוק”. לצד הפעילויות הקהילתיות הבלתי פוסקות, מחוגים לילדי בית הספר, פעילויות לגמלאים, טיולים, חוגי העשרה והרצאות לבני כל הגילאים, סביון מתגאה, ובצדק, גם בהישגיה החינוכיים ובמוסדות החינוך במקום.

לממש את היתרונות של סביון

אם אתם רואים את עצמכם משתלבים בסביון, אחד היישובים עם איכות החיים הגבוהה ביותר בישראל, תיווך דה-בוטון הוא המקום עבור הצעד הראשון. משרד התיווך ממוקם בסביון והוא היחיד המציע ניסיון של עשרות שנים בעבודה בסביון. לא רק זאת, אנחנו נהנים מהיכרות אישית עם בעלי הנכסים ומבטיחים גם טיפול אישי בכם, הלקוחות. לא סתם מחצית מלקוחותינו הם לקוחות החוזרים ונעזרים בשירותינו פעם אחר פעם. אם אתם מחפשים קוטג’ כפרי ונעים, וילה אקסקלוסיבית או בתי פאר מופלאים בסביון, תיווך דה-בוטון הוא המקום להתחיל וכמובן גם לסיים בהצלחה.

קרא עוד: נדל”ן להשקעות בסביון | בתים בסביון

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

תיווך בתי יוקרה

  בעולם הנדל”ן ישנם תחומים נישתיים שונים ואחד ייחודי מבניהם הוא- תיווך בתי יוקרה, המבקש התמחות וידע ספציפיים במיוחד. תיווך בתי יוקרה מצריך התמחות שונה

Compare listings

Compare
Call Now Button