תיווך נכסים בסביון

תיווך דה בוטון הוקם לפני 45 שנה וחרט על דגלו את השרות האישי, מציאת הנכס המתאים ושמירה על הומוגניות הקהילה בסביון.

סביון הנו ישוב יוקרתי המהווה בית חם ודואג ל-1200 משפחות המתגוררות בו, כישוב קטן ומאד איכותי כמות הבתים המוצעים למכירה קטנה ולמעשה בכל שנה ישנם בתים בודדים ביותר למכירה. הדבר מעיד על אהבה גדולה למקום על ידי תושביו שאינם ששים לעבור לבית אחר ולו רק בשל הסביבה והקהילה האיכותית הקיימת בסביון.

רבים הם משרדי התיווך המכנים עצמם מתווכים אך בפועל למעשה מדובר בסוג של “יד 2” ללא השרות המקצועי וההכוונה.

תיווך דה בוטון בהנהלת ליאור שקלרש עובד בשיטה ייחודית הבאה לתת מענה מלא, מקצועי ואיכותי לרוכש/מוכר הנכס ולהבטיח כי במאמץ קטן יחסית הנכס יימכר למשפחה הנכונה במחיר הנכון.

אנו לא חוסכים בזמן, מאמץ או כל אפשרות אחרת אשר יכולה להניב תוצאה חיובית לנכס, בין אם לרהט את הנכס לקראת מכירה, לנקות ולטפח את הגינה, לבצע עבודות שדרוג קלות ולהכין אותו למכירה.

מעבר לכך, איתור קונים/מוכרים פוטנציאלים ועוד פעולות רבות אשר בסופו של יום מניבות הצלחה ובסיס לעסקה בה כולם מרוויחים.

הנסיון הרב שצברנו בנושא תיווך נכסים בסביון הנו ידע של חיים שלמים שאינו ניתן להערבה או כימות, אלא להעצמה ושימוש מושכל עבורכם לקוחות תיווך דה בוטון. לכן במידה ואתם מחפשים נכס בסביון אתם מוזמנים לפנות אלינו ולחוות שרות אישי ומקצועי ומכוונות גבוהה למטרה שלכם.

בברכה,

ליאור שקלרש.

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

תיווך בתי יוקרה

  בעולם הנדל”ן ישנם תחומים נישתיים שונים ואחד ייחודי מבניהם הוא- תיווך בתי יוקרה, המבקש התמחות וידע ספציפיים במיוחד. תיווך בתי יוקרה מצריך התמחות שונה

Compare listings

Compare
Call Now Button