אודותינו

תיווך דה-בוטון בסביון, משרד בוטיק אקסקלוסיבי, הוקם בשנת 1967 על ידי אסתר דה-בוטון ומנוהל בעשורים האחרונים על ידי הבת ליאור שקלרש תושבת הישוב מצעירותה. מיום היווסדו ועד היום משרדינו חולש ביד רמה על שוק הנד”לן המקומי היוקרתי, והוא נחשב בציבור הרחב ובקרב הקהילה העסקית לאחד המשרדים המקצועיים והמכובדים ביותר בישראל.

ליאור שקלרש, בוגרת לימודי משפטים באוניברסיטת תל-אביב, גרה עם משפחתה עשרות שנים בסביון, מכירה כל אבן וכל פינה, מעורה ופעילה בחיי הקהילה בסביון וחשופה למידע רציף בכל הקשור לסביון ולשוק הנד”לן המקומי על כל היבטיו.

במשך 50 שנים, בכל אחת מהשנים ביצענו את האחוז הגבוה ביותר של עסקאות נד”לן בסביון, ותיווכנו במכירת 90% מהנכסים האקסקלוסיביים והמיוחדים בסביון.

לא פלא לכן שלמשרדינו המאגר הגדול ביותר של נכסים בסביון בבלעדיות. וילות מהיקרות ביותר בארץ ועד נכסים צנועים וקטנים יותר. מאגר שבלעדי לנו ולא תמצאו באף מקור נדלני או כל אתר אחר.

המוניטין שלנו מבוסס על הרמה המקצועית הגבוהה ביותר שלנו, על הדיסקרטיות, על עמידה בסטנדרטים מחמירים שלה עדים לאורך כל השנים כל מאות הלקוחות איתם עבדנו: אנשי מפתח בכלכלה הישראלית, עורכי דין, רואי חשבון, שמאים מובילים, אנשי עסקים ותושבים זרים שהם ממליצינו הנאמנים.

מערכת הקשרים העסקיים והחברתיים שבנינו עוזרת לנו לאתר לקוחות ולסגור עסקאות בצורה המכובדת ביותר. אני מדגישה כי אנו חברה פרטית ולא רשת ולכן לקוחותינו זוכים ליחס וטיפול אישי.

הייעוץ הנד”לני שניתן על ידינו מבוסס על ניתוח מעמיק שבודק עבור הלקוח את כדאיות העסקה מכל ההיבטים כולל היבט תכנוני ומיסויי. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו אדריכלים ובעלי מקצוע שיתנו להם אומדן ראשוני של עלויות היה ומתכננים לערוך שינוי בנכס, כל זאת ללא התחייבות כספית מצד הקונה.

לקוחותינו זוכים לליווי אישי שלנו לכל אורך הדרך עד המעבר לסביון וקליטתם המוצלחת בישוב. לבתים למכירה בסביון הקליקו כאן

ברור לכל כי לוותק ולניסיון אין מתחרים, ואני לא אהיה צנועה ואומר כי אני לא עוד מתווכת בסביון אלא המתווכת בסביון.

אשמח להפגש להכרות,

בברכה והצלחה

ליאור שקלרש

Compare listings

Compare
Call Now Button