שרות V.I.P

שרות אח”מים אינה עוד מילה בלקסיקון שלנו אלא מהות וזכות קיומנו כתיווך הוותיק והמקצועי בסביון.

במהלך 45 שנות פעילות בסביון סיפקנו שרות למשפחות המפורסמות בישראל, לאנשי עסקים מתחום התעשייה וההיי טק. אנו מחוייבים לדיסקרטיות מוחלטת ובלתי מתפשרת ולכן לא נוכל לחשוף בפניכם את שמותיהם, אך אתם מוזמנים לקרוא את המלצות הלקוחות שלנו ולחבר בין הנקודות…

השרות שלנו מתחיל בהבנת הצרכים האמיתיים שלכם, מה בדיוק אתם מחפשים ולפי זה לפעול בשטח ולאתר את הבית המתאים לכם.

להבין את החלום שאתם מבקשים להגשים וליישם אותו לכדי מציאות חלומית ומושלמת, כזו שתגרום לכם לקום עם חיוך כל בוקר מחדש, לפתוח חלון ולהשקיף לנוף הניבט מנחלון הענק בסוויטת השינה שלכם, זאת מבלי לדאוג כי השכנים יראו אתכם.

לשחות בבריכה המדהימה בטרם צאתכם ליום עסקים נוסף או ליהנות ממנה בערב עם שובכם, לארח חברים ומשפחה כיד המלך ולקבל מחמאות ופרגונים מכולם.

על מנת להפוך את החלום למציאות אנו עמלים רבות על מנת לאתר את הבית המתאים, לקחת אתכם לסיור אישי בכל בית ואף לשלב בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, הכל על מנת לספק לכם אפשרות לשיפוץ מהיר ואיכותי ומבלי להטריח את עצמכם יותר מדי.

שרות V.I.P בתיווך דה בוטון בא לידי ביטוי גם בעובדה שאצלנו תוכלו לראות נכסים שלא תוכלו לראות אצל אף מתווך אחר, כל הנכסים המנוהלים על ידנו הנם בבלעדיות מוחלטת ולכן מדובר ביתרון משמעותי מאד, בייחוד לאור העובדה כי בסביון אין נכסים למכירה בשפע.

לכן אנו מקפידים לבחור עבור לקוחותינו הן את הקונים הנכונים או את המוכרים הנכונים, הכל על מנת לאפשר לקהילה איכותית ומצומצמת זו להשאר כזו לאורך שנים רבות ולשמר את ה-ד.נ.א של סביון וצביונה הייחודי.

קרא עוד: בתים בסביון

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

תיווך בתי יוקרה

  בעולם הנדל”ן ישנם תחומים נישתיים שונים ואחד ייחודי מבניהם הוא- תיווך בתי יוקרה, המבקש התמחות וידע ספציפיים במיוחד. תיווך בתי יוקרה מצריך התמחות שונה

Compare listings

Compare
Call Now Button