5 עובדות על תיווך דירות יוקרה

תחום הנדל”ן הוא אחד מהנושאים הבוערים ביותר והמדוברים בקרב האוכלוסייה, במהלך השנים אנו עדים לעלייה משמעותית מאד של מחירי הדיור בישראל מה שמשאיר את רוב הציבור ובעיקר זוגות צעירים במשבר דיור רחב היקף והברירה היחידה היא לתור אחר דירות יד שנייה ולקוות לטוב שבמהרה תימצא דירת החלומות האולטימטיבית.

איך בכל זאת בוחרים דירת יוקרה ?

דירות היוקרה בערים הגדולות ברחבי הארץ יכולות להיות בהחלט שאיפה גדולה לזוגות , משפחה שרוצים לרכוש אותן, אך לפני שחותמים על חוזה קנייה חשוב מאד לבחון את הדברים לעומק ולדעת בדיוק מה כדאי לעשות. במקרים רבים מי שמעוניין בדירה כזו או אחרת יפנה למתווך דירות על מנת שיימצא הנכס הנכון והמתאים עבורו, אבל! מכיוון שיש רוויה בשוק המתווכים חשוב לבחור בקפידה את המתווך הנכון. איך עושים זאת וכיצד יודעים שהבחירה היא אכן הנכונה? לפי הפרמטרים הבאים:

  1. מידע ופרטים על הסביבה בקרב הדירה– אומרים שכאשר רוכשים דירה חשיבות הסביבה היא גבוהה ולכן כאשר מתעניינים על דירת יוקרה מסוימת חשוב לבדוק : מי הם השכנים, מידע מפורט על הדירה, האם יש מרכז קניות, מוסדות חינוך, שירותי בריאות וכן הלאה. כמה שיותר מידע על הסביבה בקרב הדירה המיועדת יביא להחלטה נכונה ומקצועית.
  2. לדעת מה רוצים- כדי להגיע לדירה המתאימה ביותר חשוב מאד לתאם ציפיות ולדעת בדיוק מה מחפשים, כאשר יודעים באופן ברור מה הדירה הנכונה (מספר חדרים, קומה גבוהה/ נמוכה, דירת גן, מיקום מסוים ועוד) אז הבחירה תהיה הרבה יותר קלה והמתווך יידע בדיוק לאן לכוון את הרוכשים. חשוב לציין מתווך שמראה הרבה דירות שאינן תואמות את ציפיותיהם של הרוכשים הוא מתווך שרק רוצה לסגור עסקה ותו לא. לכן יש לבחור בקפידה יתרה את המתווך הנכון.
  3. לא קונים חתול בשק- רכישת דירה היא מאחת העסקאות היקרות ביותר בחיים ולכן כאשר עומדים לפני סוג כזה של רכישה חשוב מאד לפעול בחוכמה, לא בפזיזות. לדוגמא: מתווך שאומר “אתה חייב לסגור עוד היום את העסקה אחרת הדירה הזו תימכר” – זה לא משהו שצריכים להילחץ ממנו . מתווך אמין ומקצועי יבין את הדילמה וינסה לעזור ולא להלחיץ. לפני שחותמים על חוזה מכירה יש לבדוק היטב את הדירה ע”י שמאי, ובכך לקחת החלטה מושכלת ונבונה.
  4. אין מושלם- כמו בכל דבר בחיים גם דירות יוקרה באשר הן לא מושלמות ותמיד יש את החסרונות הקטנים שלהם, מתווך ישר והגון לא יסתיר דבר ויראה את הדירה כמו שהיא בלי לטייח. לכן חשוב לברר גם את הנקודה הזו , מה החסרונות בדירה.
  5. מחיר ריאלי לשוק- גם אם מדובר על דירות יוקרה אין זה אומר שכל אחד יכול לעשות כאוות נפשו ולהמציא מחיר כזה או אחר, לכן חשוב לבצע סקר שוק בתחום המחירים הנפוצים בקרב דירות יוקרה ולדעת מהו הטווח הסביר של דירות יוקרה כאלו. מתווך שירקיע שחקים עם הסכום – יש פה סוג של בעיתיות וצריך לבדוק היטב מדוע.

כאמור רכישת דירת יוקרה היא לא דבר של מה בכך ויש לבדוק היטב את כל הפרמטרים ומה שמסביב לכך על מנת לבצע רכישה טובה ומקצועית כדי להיות שקטים ורגועים. ולכן אם אתם עומדים בפני דילמה גדולה של קניית דירה ורוצים לבחור במשרד תיווך שבאמת יביא תוצאות אמיתיות תוכלו למצוא את חברת תיווך דה בוטון הפועלת כבר מעל 55 שנה במכירת בתים בסביון והנמצאת ומנוהלת בסביון ע”י צוות מקצוענים מומחים ומנוסים שחלקם אף ילידי המקום.  כך שהאותנטיות היא חלק בלתי נפרד מהם. מדובר על מגוון רחב של בתים יוקרתיים לבחירתכם הבלעדית. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר

שתפו:

מאמרים נוספים

אחוזות יוקרה בסביון

מחפשים לרכוש, או למכור אחוזות יוקרה? נעים מאד, משרד תיווך דה בוטון עומד לרשותכם בכל הקשור למכירה, או רכישה, של אחוזות יוקרה בארץ בכלל וביישוב

כתבה באתר וואלה על משרדנו

כתבה באתר ווואלה על משרד “סביון דה בוטון” כתבה בעמוד המומחים . אתם מוזמנים לקרוא, להתרשם וללמוד עלינו עוד יותר. לכתבה לחצו כאן

Compare listings

Compare
Call Now Button